kipi-plugins - en to eu translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Visibility
eu: Ikusgaitasuna

en: Set the visibility of the album
eu: Ezarri albumaren ikusgaitasuna

en: Public
eu: Publikoa

en: Export to &Rajce.net...
eu: Esportatu &Rajce.net gunera...

en: Not logged in
eu: Saioa hasteke

en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna

en: Invalid command
eu: Komando baliogabea

en: Invalid login name or password
eu: Saio-hasteko izena edo pasahitza baliogabea

en: Session expired
eu: Saioa iraungi da

en: Unknown album
eu: Album ezezaguna

en: Failed to open album
eu: Albuma irekitzea huts egin du

en: The album name cannot be empty
eu: Albumaren izena ezin da hutsik utzi

en: Failed to create album
eu: Huts egin du albuma sortzea

en: Album does not exist
eu: Albuma ez da existitzen

en: File upload failed
eu: Fitxategia zama-igotzea huts egin du

en: Unsupported file extension
eu: Onartu gabeko fitxategi-luzapena

en: Logging in %v%
eu: %v%-(e)n saio-hasten

en: Logging out %v%
eu: %v%-(e)n saio-ixten

en: Loading albums %v%
eu: %v% albumak zamatzea

en: Creating album %v%
eu: %v% albuma sortzea

en: Opening album %v%
eu: %v% albuma irekitzea

en: Closing album %v%
eu: %v% albuma ixtea

en: Adding photos %v%
eu: %v% argazkiak gehitzea

en: Export to Rajce.net
eu: Esportatu Rajce.net gunera

en: Start Upload
eu: Hasi zama-igotzea

en: Start upload to Rajce.net
eu: Hasi Rajce.net gunera zama-igotzea

en: Rajce.net Export
eu: Rajce.net Esportatu

en: A tool to export image collections to Rajce.net.
eu: Rajce.net gunera irudi bildumak esportatzeko tresna bat.

en: Author
eu: Egilea
