kipiplugin_smug - en to eu translation catalogue (84 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
eu: &Inportatu

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Export to &SmugMug...
eu: Esportatu &SmugMug webgunera...

en: Import from &SmugMug...
eu: Inportatu &SmugMug webgunetik...

en: SmugMug New Album
eu: SmugMug-eko album berria

en: Album
eu: Albuma

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
eu: Hauek oinarrizko ezarpenak dira SmugMug-eko album berriarentzako

en: Title of the album that will be created (required).
eu: Sortuko den albumaren titulua (beharrezkoa).

en: Category of the album that will be created (required).
eu: Sortuko den albumaren kategoria (beharrezkoa).

en: Subcategory of the album that will be created (optional).
eu: Sortuko den albumaren azpikategoria (aukerakoa).

en: Description of the album that will be created (optional).
eu: Sortuko den albumaren azalpena (aukerakoa).

en: Album template for the new album (optional).
eu: Album berriaren txantiloia (aukerakoa).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
eu: Titulua:

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
eu: Kategoria:

[ctx: new smug album dialog]
en: Subcategory:
eu: Azpikategoria:

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
eu: Azalpena:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
eu: Txantiloia:

en: Security && Privacy
eu: Segurtasuna eta pribatutasuna

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
eu: SmugMug-eko album berriaren segurtasunaren eta pribatutasunaren ezarpenak dira.

[ctx: smug album privacy]
en: Public
eu: Publikoa

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
eu: Album publikoa zerrendatu da SmugMug-eko zure orrialde publikoan.

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
eu: Zerrendatu gabea

en: Unlisted album is only accessible via URL.
eu: Zerrendatu gabeko albuma URLaren bidez soilik atzi daiteke.

en: Require password to access the album (optional).
eu: Pasahitza behar da albuma atzitzeko (aukerakoa).

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
eu: Pasahitzaren argibidea erabiltzaileei pasahitza eskatzean aurkezteko (aukerakoa).

en: Privacy:
eu: Pribatutasuna:

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Password Hint:
eu: Pasahitzaren argibidea:

en: Logging in to SmugMug service...
eu: Hasi saioa SmugMug zerbitzuan...

en: Login failed
eu: Saio-hasierak huts egin du

en: Invalid user/nick/password
eu: Baliogabeko izena/goitizena/pasahitza

en: Invalid API key
eu: APIaren gakoa baliogabea

en: Error
eu: Errorea

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
eu: SmugMug webguneko zure kontura igoko diren argazkien zerrenda da.

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
eu: Esteka honetan klik egin dezakezu SmugMug-eko hasierako orrialdea irekitzeko web arakatzaile batean.

en: Account
eu: Kontua

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
eu: SmugMug-eko zure kontua da, autentifikatzeko erabiliko dena.

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
eu: Anonimoa

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
eu: Hasi saioa anonimoki SmugMug webeko zerbitzuan.

en: SmugMug Account
eu: SmugMug-eko kontua

en: Login to SmugMug web service using email and password.
eu: Hasi saioa SmugMug webeko zerbitzuan erabiltzaile-izena eta pasahitza erabiliz.

[ctx: smug account settings]
en: Name:
eu: Izena:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
eu: Helbide elek.

en: Change Account
eu: Aldatu kontua

en: Change SmugMug Account used to authenticate
eu: Aldatu SmugMug-eko kontua, autentifikatzeko erabiliko dena

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
eu: SmugMug-eko albuma da transferitzeko.

en: Nickname:
eu: Goitizena:

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
eu: SmugMug-eko erabiltzailearen goitizena albumak zerrendatzeko.

en: Site Password:
eu: Gunearen pasahitza:

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
eu: SmugMug webgunean emandako goitizenaren/erabiltzailearen pasahitza.

en: Album Password:
eu: Albumaren pasahitza:

en: Password for SmugMug album.
eu: SmugMug albumaren pasahitza.

en: New Album
eu: Album berria

en: Create new SmugMug album
eu: Sortu album berria SmugMug-en

[ctx: reload album list]
en: Reload
eu: Birkargatu

en: Reload album list
eu: Birkargatu albumen zerrenda

en: Destination
eu: Helburua

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
eu: SmugMug-eko kokalekua irudiak deskargatzeko.

en: Options
eu: Aukerak

en: These are options that will be applied to images before upload.
eu: Aukera hauek argazkiei aplikatuko zaizkie igo aurretik.

en: Resize photos before uploading
eu: Aldatu argazkien tamaina igo aurretik

en: Maximum dimension:
eu: Gehienezko dimentsioa:

en: JPEG quality:
eu: JPEG kalitatea:

en: Import from SmugMug Web Service
eu: Inportatu SmugMug-eko web zerbitzutik

en: Start Download
eu: Hasi deskarga

en: Start download from SmugMug web service
eu: Hasi deskarga SmugMug-eko web zerbitzutik

en: Export to SmugMug Web Service
eu: Esportatu SmugMug webeko zerbitzura

en: Start Upload
eu: Hasi igoera

en: Start upload to SmugMug web service
eu: Hasi igoera SmugMug-eko web zerbitzura

en: Smug Import/Export
eu: Inportatu/Esportatu Smug-era

en: A tool to import/export image collections from/to the SmugMug web service.
eu: SmugMug web zerbitzutik irudien bildumak inportatzeko/esportatzeko tresna bat.

en: Author and maintainer
eu: Egilea eta mantentzailea

en: <qt>Enter the <b>email address</b> and <b>password</b> for your <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> account</qt>
eu: <qt>Sartu <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> webguneko zure kontuaren <b>helbide elektronikoa</b> eta <b>pasahitza</b></qt>

en: SmugMug Call Failed: %1
eu: Huts egin du SmugMug-i deitzean: %1

en: &lt;none&gt;
eu: &lt;bat ere ez&gt;

en: Smug Import
eu: «Smug» inportatu

en: Smug Export
eu: «Smug» esportatu

en: Cannot open file
eu: Ezin da fitxategia ireki

en: Uploading Failed
eu: Zama-igotzea huts egin du

en: Failed to upload photo to SmugMug.
    %1
    Do you want to continue?
eu: Huts egin du argazkia «SmugMug»era  igotzea.
    %1
    Jarraitu nahi duzu?

en: Processing Failed
eu: Prozesatzea huts egin du

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
eu: Huts egin du argazkia gordetzean: %1
    Jarraitzea nahi duzu?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
eu: Huts egin du argazkia deskargatzean: %1
    Jarraitzea nahi duzu?
