kipi-plugins - en to eu translation catalogue (39 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Export to &Yandex.Fotki...
eu: Esportatu &Yandex.Fotki-ra...

en: Password for the album (optional).
eu: Albumerako pasahitza (aukerakoa).

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Error
eu: Errorea

en: Title cannot be empty.
eu: Titulua ezin da hutsik utzi.

en: Update policy:
eu: Eguneratu gidalerroak:

en: Update metadata
eu: Eguneratu meta-datuak

en: Update metadata of remote file and merge remote tags with local
eu: Eguneratu urruneko fitxategiaren meta-datuak eta bateratu urruneko etiketak bertakoekin

en: Skip photo
eu: Baztertu argazkia

en: Simple skip photo
eu: Baztertu argazkia erraza

en: Upload as new
eu: Zama-igo berri gisa

en: Add photo as new
eu: Gehitu argazkia berri gisa

en: Privacy settings:
eu: Pribatutasun ezarpenak:

en: Public access
eu: Sarbide publikoa

en: Friends access
eu: Lagunentzako sarbidea

en: Private access
eu: Sarbide pribatua

en: Hide original photo
eu: Ezkutatu jatorrizko argazkia

en: Disable comments
eu: Ezgaitu iruzkinak

en: Adult content
eu: Helduentzako edukia

en: Yandex.Fotki Plugin
eu: Yandex.Fotki plugina

en: A tool to export image collections to Yandex.Fotki web service.
eu: Yandex.Fotki web zerbitzura irudi bildumak esportatzeko tresna bat.

en: Author
eu: Egilea

en: Unauthorized
eu: Baimenik gabeko

en: Processing Failed
eu: Prozesatzea huts egin du

en: Failed to prepare image %1
    Do you want to continue?
eu: %1 irudia prestatzea huts egin du
    Jarraitu nahi duzu?

en: Images have been uploaded
eu: Irudiak zama-igo dira

en: Please select album first
eu: Aukeratu albuma aurrena

en: Session error
eu: Saioaren errorea

en: Token error
eu: Token errorea

en: Invalid credentials
eu: Egiaztagiri baliogabeak

en: Cannot get service document
eu: Ezin lortu zerbitzuaren dokumentua

en: Cannot list albums
eu: Ezin albumak zerrendatu

en: Cannot list photos
eu: Ezin argazkiak zerrendatu

en: Cannot update album info
eu: Ezin eguneratu album informaziorik

en: Uploading Failed
eu: Zama-igotzea huts egin du

en: Failed to upload image %1
    Do you want to continue?
eu: Huts egin du %1 irudia zama-igotzea
    Jarraitu nahi duzu?

en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna
