kipiplugin_flickrexport - en to gl translation catalogue (89 entries)

en: Various
gl: Diversos

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
gl: Marque se quere que a foto sexa visíbel publicamente ou use o separador «Opcións de envío» para especificar isto con todas as imaxes

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
gl: Marque se quere que a foto sexa visíbel para a familia ou use o separador «Opcións de envío» para especificar isto con todas as imaxes

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
gl: Marque se quere que a foto sexa visíbel para as amizades ou use o separador «Opcións de envío» para especificar isto con todas as imaxes

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
gl: Indique o nivel de seguranza para a foto ou use o separador «Opcións de envío» para especificar isto con todas as imaxes

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
gl: Indique de que tipo de imaxe se trata ou use o separador «Opcións de envío» para especificar isto con todas as imaxes

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
gl: Engada etiquetas adicionais por imaxe ou use o separador «Opcións de envío» para engadir etiquetas para todas as imaxes

en: Enter extra tags, separated by commas.
gl: Insira as etiquetas adicionais separadas por comas.

en: Getting the maximum allowed file size.
gl: Obtendo o tamaño máximo permitido por ficheiro.

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
gl: O tamaño do ficheiro supera o máximo permitido.

en: No photo specified
gl: Non indicou ningunha foto

en: General upload failure
gl: Fallo xeral do envío

en: Filesize was zero
gl: O tamaño do ficheiro era cero

en: Filetype was not recognized
gl: Non se recoñeceu o tipo do ficheiro

en: User exceeded upload limit
gl: O usuario superou o límite de envío

en: Invalid signature
gl: A sinatura é incorrecta

en: Missing signature
gl: Falta a sinatura

en: Login Failed / Invalid auth token
gl: Fallou o acceso / O token de autorización é incorrecto

en: Invalid API Key
gl: A chave da API é incorrecta

en: Service currently unavailable
gl: O servizo non está dispoñíbel nestes momentos

en: Invalid Frob
gl: O Frob é incorrecto

en: Format "xxx" not found
gl: Non se atopou o formato «xxx»

en: Method "xxx" not found
gl: Non se atopou o método «xxx»

en: Invalid SOAP envelope
gl: A envoltura de SOAP é incorrecta

en: Invalid XML-RPC Method Call
gl: A chamada a un método de XML-RPC é incorrecta

en: The POST method is now required for all setters
gl: Agora requírese o método POST para todos os asignadores

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Error
gl: Erro

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
gl: Ocorreu un erro: %1
    Non se pode continuar.

en: PhotoSet creation failed:
gl: Fallou a creación do conxunto de fotos:

en: Failed to fetch list of photo sets.
gl: Non se puido obter a lista dos conxuntos de fotos.

en: Failed to upload photo
gl: Non se puido enviar a foto

en: Failed to query photo information
gl: Non se puido consultar información da foto

en: Remove Account
gl: Retirar a conta

[ctx: photo permissions]
en: Public
gl: Pública

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
gl: Esta é a lista de imaxes que enviar á conta en Flickr.

en: Extra tags
gl: Etiquetas adicionais

[ctx: photo permissions]
en: Family
gl: Familia

[ctx: photo permissions]
en: Friends
gl: Amizades

en: Safety level
gl: Nivel de seguranza

en: Content type
gl: Tipo de contido

[ctx: photo safety level]
en: Safe
gl: Seguro

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
gl: Moderado

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
gl: Restrinxido

[ctx: photo content type]
en: Photo
gl: Foto

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

[ctx: photo content type]
en: Other
gl: Outro

en: Tag options
gl: Opcións das etiquetas

en: Use Host Application Tags
gl: Usar as etiquetas da aplicación do servidor

en: More tag options
gl: Máis opcións das etiquetas

en: Added Tags:
gl: Etiquetas engadidas:

en: Enter new tags here, separated by commas.
gl: Insira aquí as etiquetas novas separadas por comas.

en: Add tags per image
gl: Engadir etiquetas por imaxe

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
gl: De se marcar, pódense definir etiquetas adicionais para cada imaxe no separador «Lista de ficheiros»

en: Strip Spaces From Tags
gl: Quitar os espazos das etiquetas

en: Publication Options
gl: Opcións de publicación

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
gl: Pública (pode ollala calquera)

en: Visible to Family
gl: Visíbel para a familia

en: Visible to Friends
gl: Visíbel para as amizades

en: More publication options
gl: Máis opcións de publicación

en: Safety level:
gl: Nivel de seguranza:

en: Safe
gl: Seguro

en: Moderate
gl: Moderado

en: Restricted
gl: Restrinxido

en: Content type:
gl: Tipo de contido:

en: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Export</h2></b>
gl: <b><h2>Exportar a <a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a></h2></b>

en: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
gl: <b><h2>Exportar a <a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a></h2></b>

en: Fewer publication options
gl: Menos opcións de publicación

en: Fewer tag options
gl: Menos opcións das etiquetas

en: Export to %1 Web Service
gl: Exportar ao servizo web %1

en: Start Uploading
gl: Iniciar o envío

en: Flickr/23 Export
gl: Exportación a Flickr/23

en: A tool to export an image collection to a Flickr / 23 web service.
gl: Unha ferramenta para exportar coleccións de imaxes a un servizo web Flickr / 23.

en: (c) 2005-2008, Vardhman Jain
    (c) 2008-2015, Gilles Caulier
    (c) 2009, Luka Renko
    (c) 2015, Shourya Singh Gupta
gl: © 2005-2008 Vardhman Jain
    © 2008-2015 Gilles Caulier
    © 2009 Luka Renko
    © 2015 Shourya Singh Gupta

en: Author and maintainer
gl: Autor e mantedor

en: Developer
gl: Desenvolvedor

en: Photostream Only
gl: Só Photostream

en: Flickr Export
gl: Exportación a Flickr

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
gl: Non se puido obter información dos conxuntos de fotos de %1. %2

en: Warning
gl: Aviso

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
gl: Non se puido enviar a foto a %1. %2
    Quere continuar?

en: Continue
gl: Continuar

en: Cancel
gl: Cancelar

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
gl: &Exportar

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
gl: Barra de ferramentas principal

en: Export to Flick&r...
gl: Exportar a Flick&r…

en: Flickr Account Selector
gl: Selector de contas de Flickr

en: Add another account
gl: Engadir outra conta

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
gl: Escolla a conta de %1 para exportar as imaxes:
