kipiplugin_smug - en to gl translation catalogue (85 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
gl: &Importar

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
gl: &Exportar

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
gl: Barra de ferramentas principal

en: Export to &SmugMug...
gl: Exportar a &SmugMug…

en: Import from &SmugMug...
gl: Importar de &SmugMug…

en: SmugMug New Album
gl: Novo álbum en SmugMug

en: Album
gl: Álbum

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
gl: Estas son opcións básicas do novo álbum en SmugMug.

en: Title of the album that will be created (required).
gl: O título do álbum que se vai crear (requirido).

en: Category of the album that will be created (required).
gl: A categoría do álbum que se vai crear (requirido).

en: Subcategory of the album that will be created (optional).
gl: A subcategoría do álbum que se vai crear (requirido).

en: Description of the album that will be created (optional).
gl: A descrición do álbum que se vai crear (opcional).

en: Album template for the new album (optional).
gl: Modelo para os novos álbums (opcional).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
gl: Título:

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
gl: Categoría:

[ctx: new smug album dialog]
en: Subcategory:
gl: Subcategoría:

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
gl: Descrición:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
gl: Modelo:

en: Security && Privacy
gl: Seguranza e intimidade

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
gl: Estas son as opcións de seguranza e intimidade para o novo álbum de SmugMug.

[ctx: smug album privacy]
en: Public
gl: Público

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
gl: O álbum público listarase na súa páxina de SmugMug.

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
gl: Non listado

en: Unlisted album is only accessible via URL.
gl: Os álbums non listados só serán accesíbeis mediante URL.

en: Require password to access the album (optional).
gl: Requirir un contrasinal para acceder ao álbum (opcional).

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
gl: Axuda do contrasinal que se lles presentará aos usuarios ao pedir o contrasinal (opcional).

en: Privacy:
gl: Intimidade:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Password Hint:
gl: Axuda para o contrasinal:

en: Logging in to SmugMug service...
gl: Accedendo ao servizo SmugMug…

en: Login failed
gl: Fallou o acceso

en: Invalid user/nick/password
gl: O usuario/alcume/contrasinal é incorrecto

en: Invalid API key
gl: A chave da API é incorrecta

en: Error
gl: Erro

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
gl: Esta é a lista de imaxes que enviar á conta no SmugMug.

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
gl: Esta é unha ligazón para abrir a páxina web en SmugMug nun navegador web.

en: Account
gl: Conta

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
gl: Esta é a conta en SmugMug que se empregará para autenticarse.

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
gl: Acceder como anónimo ao servizo web SmugMug.

en: SmugMug Account
gl: Conta en SmugMug

en: Login to SmugMug web service using email and password.
gl: Acceder ao servizo web SmugMug mediante correo electrónico e contrasinal.

[ctx: smug account settings]
en: Name:
gl: Nome:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: Change Account
gl: Cambiar a conta

en: Change SmugMug Account used to authenticate
gl: Cambiar a conta de SmugMug empregada para autenticarse

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
gl: Este é o álbum en SmugMug que se empregará para a transferencia.

en: Nickname:
gl: Alcume:

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
gl: O alcume do usuario en SmugMug que se emprega para listar os álbums.

en: Site Password:
gl: Contrasinal do sitio:

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
gl: Contrasinal do usuario/alcume especificado para todo o sitio.

en: Album Password:
gl: Contrasinal para o álbum:

en: Password for SmugMug album.
gl: O contrasinal do álbum de SmugMug.

en: New Album
gl: Novo álbum

en: Create new SmugMug album
gl: Crear un álbum novo en SmugMug

[ctx: reload album list]
en: Reload
gl: Cargar de novo

en: Reload album list
gl: Cargar de novo a lista de álbums

en: Destination
gl: Destino

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
gl: Este é o lugar no que se descargarán as imaxes desde SmugMug.

en: Options
gl: Opcións

en: These are options that will be applied to images before upload.
gl: Estas son as opcións que se aplicarán ás imaxes antes de envialas.

en: Resize photos before uploading
gl: Cambiar o tamaño das fotos antes de envialas

en: Maximum dimension:
gl: Tamaño máximo:

en: JPEG quality:
gl: Calidade de JPEG:

en: Import from SmugMug Web Service
gl: Importar do servizo web SmugMug

en: Start Download
gl: Iniciar a descarga

en: Start download from SmugMug web service
gl: Comezar a descarga desde o servizo web SmugMug

en: Export to SmugMug Web Service
gl: Exportar ao servizo web SmugMug

en: Start Upload
gl: Iniciar o envío

en: Start upload to SmugMug web service
gl: Comezar o envío ao servizo web SmugMug

en: Smug Import/Export
gl: Importación/Exportación de Smug

en: A tool to import/export image collections from/to the SmugMug web service.
gl: Unha ferramenta para importar e exportar coleccións de imaxes do servizo web SmugMug.

en: (c) 2005-2008, Vardhman Jain
    (c) 2008-2012, Gilles Caulier
    (c) 2008-2009, Luka Renko
gl: © 2005-2008, Vardhman Jain
    © 2008-2012, Gilles Caulier
    © 2008-2009, Luka Renko

en: Author and maintainer
gl: Autor e mantedor

en: <qt>Enter the <b>email address</b> and <b>password</b> for your <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> account</qt>
gl: <qt>Insira o <b>enderezo de correo electrónico</b> e o <b>contrasinal</b> da conta de <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a></qt>

en: SmugMug Call Failed: %1
gl: Fallou a chamada de SmugMug: %1

en: &lt;none&gt;
gl: &lt;nada&gt;

en: Smug Import
gl: Importación de Smug

en: Smug Export
gl: Exportación a Smug

en: Cannot open file
gl: Non se pode abrir o ficheiro

en: Uploading Failed
gl: O envío fallou

en: Failed to upload photo to SmugMug.
    %1
    Do you want to continue?
gl: Non se puido enviar a foto a SmugMug.
    %1
    Quere continuar?

en: Processing Failed
gl: O procesamento fallou

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
gl: Non se puido gardar a foto: %1
    Quere continuar?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
gl: Non se puido descargar a imaxe: %1
    Quere continuar?
