kipiplugin_sendimages - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Email Images...
hi: छवियाँ ईमेल करें...

en: Send Images
hi: छवियाँ भेजें

en: Gilles Caulier
hi: गिल्स काउलिएर

en: Author and Maintainer
hi: लेखक तथा मेंटेनर

en: Developer
hi: डेवलपर

en: Tom Albers
hi: टॉम अल्बर्स

en: Image Properties
hi: छवि गुण

en: Very Small (320 pixels)
hi: बहुत छोटा (320 पिक्सेल्स)

en: Small (640 pixels)
hi: छोटा (640 पिक्सेल्स)

en: Medium (800 pixels)
hi: मध्यम (800 पिक्सेल्स)

en: Big (1024 pixels)
hi: बड़ा (1024 पिक्सेल्स)

en: Very Big (1280 pixels)
hi: बहुत बड़ा (1280 पिक्सेल्स)
