kipiplugin_sendimages - en to hne translation catalogue (27 entries)

en: Email Images...
hne: फोटू ईमेल करव...

en: Operation canceled by user
hne: कमइया ह काम खारिज करिस.

en: Resizing %1
hne: नवा आकार %1

en: no caption
hne: कोई सीर्सक नइ

en: no keywords
hne: कोई कुंजी सब्द नइ

en: file "%1":
    Original images: %2
hne: फाइल "%1":
    असली फोटू: %2

en: Comments: %1
hne: टिप्पणी: %1

en: Tags: %1
hne: टैग्स:%1

en: Rating: %1
hne: दरजा:%1

en: Failed to start "%1" program. Check your system.
hne: प्रोग्राम "%1" चालू कर पाय मं फेल. किरपा करके, अपन सिस्टम जांचव.

en: Starting "%1" program...
hne: प्रोग्राम "%1" सुरु करत हे...

en: Send Images
hne: फोटू भेजव

en: Gilles Caulier
hne: गिल्स काउलिएर

en: Author and Maintainer
hne: लेखक अउ मेंटेनर

en: Michael Hoechstetter
hne: माइकल होएस्टर

en: Developer
hne: डेवलपर

en: Tom Albers
hne: टाम अल्बर्स

en: Mail program:
hne: ईमेल प्रोग्राम:

en: Adjust image properties
hne: फोटू गुन मन ल एडजस्ट करव

en: Image Properties
hne: फोटू गुन

en: Very Small (320 pixels)
hne: बहुत छोटे (320 पिक्सेल्स)

en: Small (640 pixels)
hne: छोटे (640 पिक्सेल्स)

en: Medium (800 pixels)
hne: मध्यम (800 पिक्सेल्स)

en: Big (1024 pixels)
hne: बड़े (1024 पिक्सेल्स)

en: Very Big (1280 pixels)
hne: बहुत बड़े (1280 पिक्सेल्स)

en: Image size:
hne: फोटू आकार:

en: Image quality:
hne: फोटू क्वालिटी:
