kipiplugins - en to hne translation catalogue (5 entries)

en: <i>unavailable</i>
hne: <i>उपलब्ध नइ</i>

en: %1 ISO
hne: %1 आईएसओ

en: 
    %1|Camera RAW files
hne: 
    %1|कैमरा रा फाइल

en: Select an Image
hne: एक फोटू चुनव

en: Select Images
hne: फोटू चुनव
