kipi-plugins - en to ia translation catalogue (20 entries)

en: Various
ia: Varie

en: Invalid signature
ia: Signatura invalide

en: Missing signature
ia: Signatura mancante

en: Unknown error
ia: Error Incognite

en: Remove Account
ia: Remove conto

[ctx: photo permissions]
en: Family
ia: Familia

[ctx: photo permissions]
en: Friends
ia: Amicos

en: Content type
ia: Typo de Contento

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
ia: Captura de schermo

[ctx: photo content type]
en: Other
ia: Altere

en: Tag options
ia: Optiones de etiquetta

en: Content type:
ia: Typo de Contento:

en: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Export</h2></b>
ia: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Exporta</h2></b>

en: Author and maintainer
ia: Autor e mantenitor

en: Developer
ia: Disveloppator

en: Warning
ia: Aviso

en: Continue
ia: Continua

en: Cancel
ia: Cancella

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal
