kipi-plugins - en to ia translation catalogue (24 entries)

en: Google Drive Authorization
ia: Autorisation de Google Drive

en: Failed to create folder
ia: Falleva a crear dossier

en: Invalid signature
ia: Signatura invalide

en: Missing signature
ia: Signatura mancante

en: Unknown error
ia: Error Incognite

en: A tool to export images to Google Drive
ia: Un instrumentoper exportar imagines a Google Drive

en: Author and maintainer
ia: Autor e mantenitor

en: Developer
ia: Disveloppator

en: Export to Google Drive
ia: Exporta a Google Drive

en: Start Upload
ia: On initia incargamento

en: Warning
ia: Aviso

en: Continue
ia: Continua

en: Cancel
ia: Cancella

[ctx: @title:window]
en: Warning
ia: Aviso

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ia: &Exporta

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
ia: &Importa

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal

en: Access Level
ia: Nivello de accesso

en: Privacy:
ia: confidentialitate

en: Export to &Google Drive...
ia: Exporta a &Google Drive...

en: Add All
ia: Adde toto

en: Replace
ia: Reimplacia

en: Replace All
ia: Reimplacia Toto

en: Source
ia: Fonte
