kipi-plugins - en to ia translation catalogue (15 entries)

en: Could not authorize
ia: Non pote esser autorisate

en: Could not open file
ia: On non pote aperir file

en: Thumbnail
ia: Miniatura

en: Submission title
ia: Titulo de submission

en: Submission description
ia: Description de submission

en: Imgur URL
ia: URL Imgur

en: Logged in as:
ia: Accedite como :

en: Forget
ia: Oblida

en: Upload
ia: Carga

en: Author
ia: Autor

en: Developer
ia: Disveloppator

en: Authorization Failed
ia: Authorization falleva

en: Uploading Failed
ia: Cargamento fallite

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal
