kipi-plugins - en to ia translation catalogue (12 entries)

en: Select Albums Location
ia: Selige location de Albums

en: Select jAlbum jar File Location
ia: Selige location de File jAlbum jar

en: Cancel
ia: Cancella

en: Select jar File Location
ia: Selige location de File  jar

en: Not a directory
ia: Il non es un directorio

en: Chosen path is not a directory
ia: Percurso seligite non es un directorio

en: Missing directory
ia: Directorio mancante

en: Failed to create directory
ia: Il falleva a crear directorio:

en: Settings
ia: Preferentias

en: Overwrite?
ia: Super scribe?

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal
