kipi-plugins - en to ia translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal

en: Select an image
ia: Selige un image

en: Title:
ia: Titulo:

en: Date:
ia: Data:

en: Categories:
ia: Categorias:

en: Account
ia: Conto

en: New
ia: Nove

en: Name:
ia: Nomine:

en: Add
ia: Adde

en: Login:
ia: Accesso de identification:

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: &Log in
ia: &Accede

en: Change Account
ia: Cambia conto

en: Author:
ia: Autor:

en: Source:
ia: Fonte:

en: License:
ia: Licentia:

en: Options
ia: Optiones

en: Maximum size:
ia: Dimension maxime:

en: JPEG quality:
ia: Qualitate JPEG:

en: Start Upload
ia: On initia incargamento

en: Author
ia: Autor

en: Developer
ia: Disveloppator
