kipi-plugins - en to ia translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal

en: Visibility
ia: Visibilitate

en: Export to &Rajce.net...
ia: Exporta a &Rajce.net...

en: Not logged in
ia: Non accedeva

en: Unknown error
ia: Error Incognite

en: Invalid command
ia: Commando invalide

en: Session expired
ia: Session expirate

en: Unknown album
ia: Album incognite

en: Failed to open album
ia: Falleva a  aperir album

en: Export to Rajce.net
ia: Exporta a Rajce.net...

en: Start Upload
ia: On initia incargamento

en: Author
ia: Autor
