kipi-plugins - en to ia translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ia: &Exporta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal

en: Export to &Yandex.Fotki...
ia: Exporta a &Yandex.Fotki...

en: Password for the album (optional).
ia: Contrasigno per le album (optional).

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: Title cannot be empty.
ia: Titulo non pote esser vacue.

en: Update policy:
ia: Actualisa politica:

en: Update metadata
ia: Actualisa metadatos

en: Skip photo
ia: Salta photo

en: Privacy settings:
ia: Preferentias de confidentialitate:

en: Public access
ia: Accesso public

en: Friends access
ia: Accesso de amicos

en: Private access
ia: Accesso private

en: Hide original photo
ia: Cela phot original

en: Author
ia: Autor

en: Unauthorized
ia: Non autorisate

en: Session error
ia: Error de session

en: Uploading Failed
ia: Cargamento fallite

en: Unknown error
ia: Error Incognite
