kipi-plugins - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
ka: შექმნილი ალბომის კონფიდენციალობის პარამეტრები (აუცილებელია).

en: Only Me
ka: მხოლოდ მე

en: Only Friends
ka: მხოლოდ მეგობრები

en: Friends of Friends
ka: მეგობრების მეგობრები

en: My Networks and Friends
ka: ჩემი ქსელები და მეგობრები

en: Everyone
ka: ყველა

en: Validate previous session...
ka: წინა სესიის გადამოწმება...

en: Upgrading to OAuth...
ka: OAuth-ზე განახლება...

en: Facebook Application Authorization
ka: Facebook -ის აპლიკაციის ავტორიზაცია

en: Please follow the instructions in the browser window. When done, copy the Internet address from your browser into the textbox below and press "OK".
ka: მიყევით ბრაუზერს ფანჯრის ინსტრუქციებს. როცა დაასრულებთ, დააკოპირეთ ინტერნეტ-მისამართი თქვენი ბრაუზერიდან ქვემო ველში და დააწექით ღილაკს "დიახ".

en: Canceled by user.
ka: გაუქმებულია მომხმარებლის მიერ.

en: The service is not available at this time.
ka: სერვისი ახლა მიუწვდომელია.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
ka: აპლიკაციამ დასაშვები შეერთებების მაქსიმალურ რაოდენობას მიაღწია.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
ka: სესიის გასაღები არასწორია ან სესიის ვადა გავიდა. სცადეთ, თავიდან შეხვიდეთ.

en: Invalid album ID.
ka: არასწორი ალბომის ID.

en: Album is full.
ka: ალბომი სავსეა.

en: Missing or invalid file.
ka: ფალი აკლია ან არასწორია.

en: Too many unapproved photos pending.
ka: რიგში მეტისმეტად ბევრი დაუდასტურებელი სურათია.

en: Error
ka: შეცდომა

en: Export to Facebook Web Service
ka: Facebook -ის ვებსერვისში გატანა

en: Start Upload
ka: ატვირთვის დაწყება

en: Start upload to Facebook web service
ka: Facebook -ის ვებსერვისში ატვირთვის დაწყება

en: Facebook Export
ka: Facebook -ზე გატანა

en: A tool to export image collection to/from Facebook web service.
ka: პროგრამა სურათების კოლექციების Facebook-ის ვებსერვისიდან გამოსატანად/შესატანად.

en: Author and maintainer
ka: ავტორი და მიმდინარე ხელმძღვანელი

en: Facebook Call Failed: %1
ka: Facebook -ის ფუნქციის შეცდომა: %1

en: Warning
ka: შეტყობინება

en: After you have been logged out in the browser, click "Continue" to authenticate for another account
ka: მას შემდეგ, რაც თქვენ გახვალთ თქვენი ბრაუზერიდან, სხვა ანგარიშით შესასვლელად დააწექით ღილაკს "გაგრძელება"

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Cancel
ka: შეწყვეტა

en: Facebook export
ka: Facebook -ზე გატანა

en: Cannot open file
ka: ფაილის გახსნის შეცდომა

en: Uploading Failed
ka: ატვირთვის შეცდომა

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
ka: შეცდომა სურათის Facebook-ზე ატვირთვისას: %1
    გნებავთ, გავაგრძელო?

en: Facebook Call Failed: %1
ka: Facebook ის ფუნქციის შეცდომა: %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: &გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Export to &Facebook...
ka: &Facebook-ში გატანა...
