kipi-plugins - en to ka translation catalogue (88 entries)

en: Various
ka: სხვადასხვა

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
ka: ჩართეთ, თუ სურათი საჯაროდ უნდა ჩანდეს. ყველა სურათისთვის იგივეს გასაკეთებლად ატვირთვის პარამეტრების ჩანართი გამოიყენეთ

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
ka: ჩართეთ, თუ სურათს მხოლოდ ოჯახის წევრები უნდა ხედავდნენ. ყველა სურათისთვის იგივეს გასაკეთებლად ატვირთვის პარამეტრების ჩანართი გამოიყენეთ

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
ka: ჩართეთ, თუ სურათს მხოლოდ მეგობრები უნდა ხედავდნენ. ყველა სურათისთვის იგივეს გასაკეთებლად ატვირთვის პარამეტრების ჩანართი გამოიყენეთ

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
ka: მიუთითეთ ამ სურათის უსაფრთხოების დონე. ყველა გამოსახულებისთვის იგივეს დასაყენებლად ატვირთვის პარამეტრებს ჩანართი გამოიყენეთ

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
ka: მიუთითეთ რა ტიპის სურათია ეს ან, ყველა სურათისთვის მისათითებლად, ატვირთვის პარამეტრების ჩანართი გამოიყენეთ

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
ka: დაამატეთ ჭდეები სათითაო სურათს ან, ყველა სურათისთვის დასამატებლად, ატვირთვის პარამეტრების ჩანართი გამოიყენეთ

en: Enter extra tags, separated by commas.
ka: დაამატეთ დამატებითი ჭდეები, მძიმით დაყოფილი.

en: Getting the maximum allowed file size.
ka: ფაილის მაქსიმალური დასაშვები ზომის მიღება.

en: File Size exceeds maximum allowed file size.
ka: ფაილის ზომა მაქსიმალურ დასაშვებს აჭარბებს.

en: No photo specified
ka: სურათი მითიტებული არაა

en: General upload failure
ka: ატვირთვის ზოგადი შეცდომა

en: Filesize was zero
ka: ფაილის ზომა ნულოვანია

en: Filetype was not recognized
ka: ფაილის ტიპი უცნობია

en: User exceeded upload limit
ka: მომხმარებელმა ატვირთვის ლიმიტს გადააჭარბა

en: Invalid signature
ka: არასწორი ხელმოწერა

en: Missing signature
ka: ნაკლული ხელმოწერა

en: Login Failed / Invalid auth token
ka: შესვლის შეცდომა / შესვლის არასწორი კოდი

en: Invalid API Key
ka: არასწორი API გასაღები

en: Service currently unavailable
ka: სერვისი ამჟამად მიუწვდომელია

en: Invalid Frob
ka: არასწორი Frob

en: Format "xxx" not found
ka: ფორმატი "xxx" ვერ ვიპოვე

en: Method "xxx" not found
ka: მეთოდი "xxx" ვერ ვიპოვე

en: Invalid SOAP envelope
ka: არასწორი SOAP კონვერთი

en: Invalid XML-RPC Method Call
ka: არასწორი XML-RPC-ის მეთოდის გამოძახება

en: The POST method is now required for all setters
ka: POST მეთოდი ახლა ყველა მომხმარებლისთვის აუცილებელია

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
ka: აღმოჩენილია შეცდომა: %1
    გაგრძელება შეუძლებელია.

en: PhotoSet creation failed:
ka: ფოტოსეტის შექმნის შეცდომა:

en: Failed to fetch list of photo sets.
ka: ფოტოსეტების სიის მიღების შეცდომა.

en: Failed to upload photo
ka: სურათის ატვირთვის შეცდომა

en: Failed to query photo information
ka: ფოტოების ინფორმაციის გამოთხოვის შეცდომა

en: Remove Account
ka: ანგარიშის წაშლა

[ctx: photo permissions]
en: Public
ka: საჯარო

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
ka: ეს სურათების სიაა, რომელიც Frickr-ის თქვენს ანგარიშზე აიტვირთება.

en: Extra tags
ka: დამატებითი ჭდეები

[ctx: photo permissions]
en: Family
ka: ოჯახი

[ctx: photo permissions]
en: Friends
ka: მეგობრები

en: Safety level
ka: უსაფრთხოების დონე

en: Content type
ka: შემცველობის ტიპი

[ctx: photo safety level]
en: Safe
ka: უსაფრთხო

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
ka: საშუალო

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
ka: შეზღუდული

[ctx: photo content type]
en: Photo
ka: სურათი

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდი

[ctx: photo content type]
en: Other
ka: სხვა

en: Tag options
ka: ჭდის მორგება

en: Use Host Application Tags
ka: ჰოსტის აპლიკაციის ჭდეების გამოყენება

en: More tag options
ka: ჭდეების მეტი პარამეტრი

en: Added Tags:
ka: დამატებული ჭდეები:

en: Enter new tags here, separated by commas.
ka: დაამატეთ დამატებითი ჭდეები, მძიმით დაყოფილი.

en: Add tags per image
ka: გამოსახულებებისთვის ჭდეების სათითაოდ დაყენება

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
ka: თუ ჩართულია, ფაილების სიის ჩანართში ჭდეების დაყენება სათითაო ფაილებისთვისაც შეგიძლიათ

en: Strip Spaces From Tags
ka: ჭდეებიდან გამოტოვებების მოცილება

en: Publication Options
ka: გამოქვეყნების მორგება

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
ka: საჯარო (ყველა ხედავს)

en: Visible to Family
ka: ხილულია ოჯახისთვის

en: Visible to Friends
ka: ხილულია მეგობრებისთვის

en: More publication options
ka: გამოცემის მეტი პარამეტრი

en: Safety level:
ka: უსაფრთხოების დონე:

en: Safe
ka: უსაფრთხო

en: Moderate
ka: საშუალო

en: Restricted
ka: შეზღუდული

en: Content type:
ka: შემცველობის ტიპი:

en: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Export</h2></b>
ka: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> გატანა</h2></b>

en: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
ka: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> გატანა</h2></b>

en: Fewer publication options
ka: გამოცემის ნაკლები პარამეტრი

en: Fewer tag options
ka: ჭდეების ნაკლები პარამეტრი

en: Export to %1 Web Service
ka: %1-ის ვებსერვისში გატანა

en: Start Uploading
ka: ატვირთვის დაწყება

en: Flickr/23 Export
ka: Flickr/23 -ზე გატანა

en: A tool to export an image collection to a Flickr / 23 web service.
ka: სურათების კოლექციის Flickr / 23 ვებსერვისზე გატანის ხელსაწყო.

en: Author and maintainer
ka: ავტორი და მიმდინარე ხელმძღვანელი

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Photostream Only
ka: მხოლოდ ფოტონაკადი

en: Flickr Export
ka: Flickr-ზე გატანა

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
ka: %1-დან ფოტოსეტს ინფორმაციის მოთხოვის შეცდომა. %2

en: Warning
ka: ყურადღება

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
ka: %1-ზე სურათის ატვირთვის შეცდომა. %2
    გნებავთ გავაგრძელო?

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Cancel
ka: შეწყვეტა

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: &გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Export to Flick&r...
ka: &Flickr-ზე გატანა...

en: Flickr Account Selector
ka: Flickr -ის ანგარიშის არჩევა

en: Add another account
ka: სხვა ანგარიშის დამატება

en: Choose the %1 account to use for exporting images:
ka: სურათების გასატანად აირჩიეთ %1-ის ანგარიში:
