kipi-plugins - en to ka translation catalogue (93 entries)

en: Google Drive Authorization
ka: Google Drive -ის ავტორიზაცია

en: Please follow the instructions in the browser. After logging in and authorizing the application, copy the code from the browser, paste it in the textbox below, and click OK.
ka: მიჰყევით ინსტრუქციებს ბრაუზერში. შესვლისა და აპლიკაციის ავტორიზაციის შემდეგ დააკოპირეთ კოდი ბრაუზერიდან, ჩასვით ის ქვემოთ და დააწკაპუნეთ "დიახ".

en: Error
ka: შეცდომა

en: Failed to list folders
ka: საქაღალდეების სიის მიღების შეცდომა

en: Failed to create folder
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა

en: Failed to upload photo
ka: სურათის ატვირთვის შეცდომა

en: No photo specified
ka: სურათი მითიტებული არაა

en: General upload failure
ka: ატვირთვის ზოგადი შეცდომა

en: File-size was zero
ka: ფაილის ზომა ნულოვანია

en: File-type was not recognized
ka: უცნობი ფაილის ტიპი

en: User exceeded upload limit
ka: მომხმარებელმა ატვირთვის ლიმიტს გადააჭარბა

en: Invalid signature
ka: არასწორი ხელმოწერა

en: Missing signature
ka: ნაკლული ხელმოწერა

en: Login failed / Invalid auth token
ka: შესვლის შეცდომა / შესვლის არასწორი კოდი

en: Invalid API Key
ka: არასწორი API გასაღები

en: Service currently unavailable
ka: სერვისი ამჟამად მიუწვდომელია

en: Invalid Frob
ka: არასწორი Frob

en: Format "xxx" not found
ka: ფორმატი "xxx" ვერ ვიპოვე

en: Method "xxx" not found
ka: მეთოდი "xxx" ვერ ვიპოვე

en: Invalid SOAP envelope
ka: არასწორი SOAP კონვერთი

en: Invalid XML-RPC Method Call
ka: არასწორი XML-RPC-ის მეთოდის გამოძახება

en: The POST method is now required for all setters.
ka: POST მეთოდი ახლა ყველა მომხმარებლისთვის აუცილებელია.

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

[ctx: @title:window]
en: Error
ka: შეცდომა

en: Error occurred: %1
    Unable to proceed further.
ka: აღმოჩენილია შეცდომა: %1
    გაგრძელება შეუძლებელია.

en: Failed to fetch photo-set list
ka: ფოტოსეტების სიის მიღების შეცდომა

en: Failed to create album
ka: ახალი ალბომის შექმნის შეცდომა

en: Tag path behavior :
ka: ჭდის ბილიკის ქცევა :

en: Leaf tags only
ka: მხოლოდ ფოთლოვანი ჭდეები

en: Export only the leaf tags of tag hierarchies
ka: ჭდეების იერარქიიდან მხოლოდ ფოთოლი ჭდეების გატანა

en: Split tags
ka: ჭდეების დაყოფა

en: Export the leaf tag and all ancestors as single tags.
ka: ფოთოლი ჭდეებისა და ყველა წინარების ერთი ჭდით გატანა.

en: Combined String
ka: კომბინირებული სტრიქონი

en: Build a combined tag string.
ka: კომბინირებული ჭდის სტრიქონის აგება.

en: Google Drive Export
ka: Google Drive -ზე გატანა

en: A tool to export images to Google Drive
ka: სურათების Google Drive-ზე გატანის პროგრამა

en: Author and maintainer
ka: ავტორი და მიმდინარე ხელმძღვანელი

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Export to Google Drive
ka: Google Drive-ზე გატანა

en: Start Upload
ka: ატვირთვის დაწყება

en: Start upload to Google Drive
ka: Google Drive-ზე ატვირთვის დაწყება

en: Google Photos/PicasaWeb Export
ka: Google Photos/PicasaWeb -ზე გატანა

en: A tool to export image collections to Google Photos/Picasa web service.
ka: პროგრამა სურათების კოლექციების Google Photos/Picasa-ზე გასატანად.

en: Export to Google Photos/PicasaWeb Service
ka: Google Photos/PicasaWeb -ზე გატანა

en: Start upload to Google Photos/PicasaWeb Service
ka: Google Photos/PicasaWeb -ზე ატვირთვის დაწყება

en: Import from Google Photos/PicasaWeb Service
ka: Google Photos/PicasaWeb -დან შემოტანა

en: Start Download
ka: გადმოწერის დაწყება

en: Start download from Google Photos/PicasaWeb service
ka: Google Photos/PicasaWeb -დან შემოტანის დაწყება

en: Google Photos/PicasaWeb Call Failed: %1
ka: Google Drive/PicasaWeb-ის ფუნქციის შეცდომა: %1

en: Google Photo Export
ka: Google Drive -ზე გატანა

en: Google Drive Call Failed: %1
ka: Google Drive-ის ფუნქციის შეცდომა: %1

en: The textbox is empty, please enter the code from the browser in the textbox. To complete the authentication click "Change Account", or "Start Upload" to authenticate again.
ka: ეს ველი ცარიელია. შეიყვანეთ კოდი ბრაუზერის ფანჯრიდან. ავთენტიკაციის დასასრულებლად დააწექით "ანგარიშის შეცვლას" ან "ატვირთვის დაწყებას,", თავიდან ავტორიზაციისთვის.

en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
ka: სურათი მონიშნული არაა. ასატვირთად საჭიროა, ერთი სურათი მაინც მონიშნოთ.

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Authentication failed. Click "Continue" to authenticate.
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა. თავიდან საცდელად დააწკაპუნეთ "გაგრძელებას".

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Cancel
ka: გაუქმენა

en: Google Drive export
ka: Google Drive -ზე გატანა

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
ka: %1-ზე სურათის ატვირთვის შეცდომა.
    გნებავთ, გავაგრძელო?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
ka: სურათის გადმოწერის შეცდომა: %1
    გნებავთ, გააგრძელოთ?

en: Failed to save image to %1
ka: სურათის %1-ზე დამახსოვრების შეცდომა

en: Failed to upload photo to %1.
    %2
    Do you want to continue?
ka: %1-ზე სურათის ატვირთვის შეცდომა.
    %2
    გნებავთ, გავაგრძელო?

[ctx: %1 is the error string, %2 is the error code]
en: An authentication error occurred: %1 (%2)
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა: %1 (%2)

en: Google Drive call failed:
    %1
ka: Google Drive-ის ფუნქციის შეცდომა:
    %1

en: Google Photos/PicasaWeb call failed:
    %1
ka: Google Drive/PicasaWeb-ის ფუნქციის შეცდომა:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: After you have been logged out in the browser, click "Continue" to authenticate for another account
ka: მას შემდეგ, რაც თქვენ გახვალთ თქვენი ბრაუზერიდან, სხვა ანგარიშით შესასვლელად დააწექით ღილაკს "გაგრძელება"

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: &გატანა

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
ka: &შემოტანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Access Level
ka: წვდომის დონე

en: These are security and privacy settings for the new Google Photos/PicasaWeb album.
ka: ეს ახალი Google Photos/PicasaWeb-ის ალბომის კონფიდენციალობის პარამეტრებია.

[ctx: google photos/picasaweb album privacy]
en: Public
ka: საჯარო

en: Public album is listed on your public Google Photos/PicasaWeb page.
ka: საჯარო ალბომები თქვენს Google Photos/PicasaWeb-ის გვერდზეა ნაჩვენები.

[ctx: google photos/picasaweb album privacy]
en: Unlisted / Private
ka: სიაში არაა / პირადი

en: Unlisted album is only accessible via URL.
ka: სიაში არ-ნაჩვენები ალბომი მხოლოდ URL-ითაა ხელმისაწვდომი.

[ctx: google photos/picasaweb album privacy]
en: Sign-In Required to View
ka: სანახავად შესვლაა საჭირო

en: Unlisted album require Sign-In to View
ka: სიაში არ-ნაჩვენები ალბომის სანახავად შესვლაა საჭირო

en: Privacy:
ka: პირადულბა:

en: Export to &Google Drive...
ka: Google Drive-ზე გატანა...

en: Export to &Google Photos/PicasaWeb...
ka: Google Photos/PicasaWeb -ზე გატანა...

en: Import from &Google Photos/PicasaWeb...
ka: Google Photos/PicasaWeb -დან შემოტანა...

en: Add As New
ka: როგორც ახლის დამატება

en: Item will be added alongside the linked version.
ka: ელემენტები მიბმულ ვერსიასთან ერთად დაემატება.

en: Add All
ka: ყველას დამატება

en: Items will be added alongside the linked version. You will not be prompted again.
ka: ელემენტები მიბმულ ვერსიებთან ერთად დაემატება. თქვენ ამის შესახებ აღარ გკითხავთ.

en: Replace
ka: ჩანაცვლება

en: Item will be replacing the linked version.
ka: ელემენტები მიბმულ ვერსიებს ჩაანაცვლებს.

en: Replace All
ka: ყველას ჩანაცვლება

en: Items will be replacing the linked version. You will not be prompted again.
ka: ელემენტები მიბმულ ვერსიებს შეცვლიან. თქვენ ამის შესახებ აღარ გკითხავთ.

en: A linked item already exists.
ka: მიბმული ჩანაწერი უკვე არსებობს.

en: Destination
ka: დანიშნულება

en: Source
ka: წყარო
