kipi-plugins - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Authenticating the user
ka: მომხმარებლის ავთენტიკაცია

en: Getting galleries from server
ka: სერვერიდან გალერეების მიღება

en: Successfully retrieved galleries
ka: გალერეები მიღებულია

en: Make private
ka: პირადად გადაკეთება

en: Tags (optional):
ka: ჭდეები (არასავალდებული):

en: Remove information bar on thumbnails
ka: მინიატურებზე ინფორმაციის ზოლის მოცილება

[ctx: @item:inlistbox]
en: Add to root folder
ka: საწყის საქაღალდეში ჩამატება

[ctx: @item:inlistbox]
en: Create new gallery
ka: ახალი გალერეის შექმნა

en: Export to Imageshack
ka: ImageShack-ზე გატანა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Start upload to Imageshack web service
ka: Imageshack -ის ვებსერვისში ატვირთვის დაწყება

en: Imageshack Export
ka: ImageShack-ზე გატანა

en: A tool to export images to Imageshack web service.
ka: სურათების კოლექციის Imageshack -ის ვებსერვისზე გატანის ხელსაწყო.

en: Author
ka: ავტორი

en: Image Shack Export
ka: Image Shack -ზე გატანა

en: Authenticating...
ka: ავთენტიკაცია...

en: Login failed: %1
ka: შესვლის შეცდომა: %1

en: Failed to get galleries list: %1
ka: გალერეების სიის მიღების შეცდომა: %1

en: Uploading Failed
ka: ატვირთვის შეცდომა

en: Failed to upload photo into Imageshack: %1
    Do you want to continue?
ka: სურათის Imageshack-ზე ატვირთვის შეცდომა: %1
    გნებავთ, გააგრძელოთ?

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: &გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Export to &Imageshack...
ka: &ImageShack-ზე გატანა...
