kipi-plugins - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Select Albums Location
ka: აირჩიეთ ალბომების მდებარეობა

en: Select jAlbum jar File Location
ka: არჩიეთ jAlbum-ის jar ფაილის მდებარეობა

en: OK
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Select jar File Location
ka: არჩიეთ jar ფაილის მდებარეობა

en: Not a directory
ka: არ წარმოადგეს საქაღალდეს

en: Chosen path is not a directory
ka: ბილიკი საქაღალდე არაა

en: Missing directory
ka: ნაკლული საქაღალდე

en: Directory %1 does not exist, do you wish to create it?
ka: საქაღალდე %1 არ არსებობს. გნებავთ, შევქმნა ის?

en: Failed to create directory
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა

en: jAlbum Album name to export to:
ka: jAlbum -ის ალბომის სახელი გასატანად:

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: jAlbum Export
ka: jAlbum -ზე გატანა

en: A Kipi plugin to launch jAlbum using selected images.
ka: Kipi-sის დამატება jAlbum-ის მითითებული გამოსახულებებით გასაშვებად.

en: Error
ka: შეცდომა

en: Overwrite?
ka: გადავაწერო?

en: Album %1 already exists, do you wish to overwrite it?
ka: ალბომი %1 უკვე არსებობს. გნებავთ, გადავაწერო?

en: Create dir Failed
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა

en: Failed to create album directory
ka: ალბომის საქაღალდის შექმნის შეცდომა

en: Writing Failed
ka: ჩაწერის შეცდომა

en: Could not open 'albumfiles.txt' for writing
ka: "albumfiles.txt"-ის ჩასაწერად გახსნის შეცდომა

en: Could not open 'jalbum-settings.jap' for writing
ka: 'jalbum-settings.jap'-ის ჩასაწერად გახსნის შეცდომა

en: Edit jAlbum Data
ka: jAlbum -ის მონაცემების ჩასწორება

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: &გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Export to &jAlbum
ka: &jAlbum -ზე გატანა
