kipi-plugins - en to ka translation catalogue (79 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: &გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Export to MediaWiki...
ka: MediaWiki-ზე გატანა...

en: Error on file '%1'
ka: შეცდომა ფაილზე %1

en: Error on file '%1': %2
ka: შეცდომა ფაილზე %1: %2

en: Uploaded via KIPI uploader
ka: ატვირთულია KIPI ამტვირთავის მიერ

en: Error
ka: შეცდომა

en: Select an image
ka: მონიშნეთ გამოსახულება

en: This is a clickable link to open the MediaWiki home page in a web browser.
ka: ეს MediaWiki-ის საწყისი გვერდის ბრაუზერში გასახსნელი დაწკაპუნებადი ბმულია.

en: This is the list of images to upload to the wiki.
ka: ეს სურათების სიაა, რომელიც ვიკიზე აიტვირთება.

en: This is the login form to your account on the chosen wiki.
ka: ეს არჩეულ ვიკიზე შესასვლელი გვერდია.

en: Title:
ka: სათაური:

en: Date:
ka: თარიღი:

en: Description:
ka: აღწერა:

en: Categories:
ka: კატეგორიები:

en: Latitude:
ka: გეოლოკაციის განედი:

en: Longitude:
ka: გეოლოკაციის გრძედი:

en: Account
ka: ანგარიში

en: This is the login form to your MediaWiki account.
ka: ეს MediaWiki-ის ანგარიშში შესასვლელი ფორმაა.

en: New
ka: &ახალი

en: Add a wiki to this list
ka: ვიკის ამ სიაში ჩამატება

en: Wikimedia Meta
ka: Wikimedia მეტა

en: Wikipedia
ka: Wikipedia - უფასო ენციკლოპედია

en: Wikia Foto
ka: Wikia -ის ფოტო

en: Wiki:
ka: ვიკი:

en: These are options for adding a Wiki.
ka: ვიკის დამატების ვარიანტები.

en: Name:
ka: სახელი:

en: Add
ka: დამატება

en: Add a new wiki
ka: ახალი ვიკის დამატება

en: Login:
ka: მომხმარებელი:

en: Password:
ka: პაროლი:

en: &Log in
ka: &შესვლა

en: Login Information
ka: შესვლის ინფორმაცია

[ctx: Name of the wiki the user is currently logged on]
en: Logged on:
ka: ვიკის სახელი:

[ctx: Username which is used to connect to the wiki]
en: Logged as:
ka: შესული, როგორც:

en: Change Account
ka: ანგარიშის შეცვლა

en: Logout and change the account used for transfer
ka: გასვლა და ატვირთვისთვის გამოყენებული ანგარიშის შეცვლა

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Author:
ka: ავტორი:

en: Source:
ka: წყარო:

en: License:
ka: ლიცენზია:

en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
ka: პირადი ნამუშევარი, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0

en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and GFDL
ka: პირადი ნამუშევარი, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and GFDL

en: Own work, multi-license with CC-BY-SA-3.0 and older
ka: პირადი ნამუშევარი, multi-license with CC-BY-SA-3.0 ან უფრო ძველი

en: Own work, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
ka: პირადი ნამუშევარი, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0

en: Own work, Creative Commons Attribution 3.0
ka: პირადი ნამუშევარი, Creative Commons Attribution 3.0

en: Own work, release into public domain under the CC-Zero license
ka: პირადი ნამუშევარი, release into public domain under the CC-Zero license

en: Author died more than 100 years ago
ka: ავტორი 100 წელზე მეტი ხნის წინ გარდაიცვალა

en: Photo of a two-dimensional work whose author died more than 100 years ago
ka: ორგანზომილებიანი ნამუშევრის სურათი, რომლის ავტორიც 100 წელზე მეტი ხნის წინ გარდაიცვალა

en: First published in the United States before 1923
ka: პირველად გამოიცა აშშ-ში, 1923 წლამდე

en: Work of a U.S. government agency
ka: აშშ სამთავრობო სააგენტოს ნამუშევარი

en: Simple typefaces, individual words or geometric shapes
ka: მარტივი ზედაპირები, ცალკე სიტყვები ან გეომეტრიული ფიგურები

en: Logos with only simple typefaces, individual words or geometric shapes
ka: ლოგოები მარტივი ზედაპირებით, ცალკე სიტყვებით ან გეომეტრიული ფიგურებით

en: No license specified (not recommended for public wiki sites)
ka: ლიცენზია მითითებული არაა (საჯარო ვიკისთვის რეკომენდებული არაა)

en: Generic categories:
ka: ზოგადი კატეგორიები:

en: This is a place to enter categories that will be added to all the files.
ka: ეს ადგილია კატეგორიების დასამატებლად, რომელიც ყველა ფაილს დაემატება.

en: Generic text:
ka: ზოგადი ტექსტი:

en: This is a place to enter text that will be added to all the files, below the Information template.
ka: ეს ადგილია ტექსტის შესაყვანად, რომელიც ყველა ფაილს, ინფორმაციის ნიმუშის ქვეშ დაემატება.

en: Upload comments:
ka: ამტვირთავის კომენტარები:

en: This is a place to enter text that will be used as upload comments. The default of 'Uploaded via KIPI uploader' will be used if empty.
ka: ეს ადგილია, სადაც ატვირთვის კომენტარების შეყვანა შეგიძლიათ. თუ არ მიუთითებთ, ნაგულისხმები მნიშვნელობაა 'ატვირთულია KIPI-ის ამტვირთველის მიერ'.

en: Options
ka: გამართვა

en: These are options that will be applied to photos before upload.
ka: ეს ის პარამეტრებია, რომლებიც ატვირთვამდე სურათებზე გადატარდება.

en: Resize photos before uploading
ka: ატვირთვამდე სურათების ზომის შეცვლა

en: Maximum size:
ka: მაქსიმალური ზომა:

en: JPEG quality:
ka: JPEG ხარისხი:

en: Remove metadata from file
ka: ფაილიდან მეტამონაცემების წაშლა

en: Remove coordinates from file
ka: ფაილიდან კოორდინატების წაშლა

en: Items Properties
ka: ჩანაწერის თვისებები

en: Upload Settings
ka: პარამეტრების ატვირთვა

en: Export to MediaWiki
ka: MediaWiki-ზე გატანა

en: Start Upload
ka: ატვირთვის დაწყება

en: Start upload to MediaWiki
ka: MediaWiki-ზე ატვირთვის დაწყება

en: MediaWiki export
ka: MediaWiki-ზე გატანა

en: A tool to export image collection to a MediaWiki installation.
    Using libmediawiki version %1
ka: პროგრამა სურათების კოლექციის MediaWiki-ზე გასატანად.
    გამოიყენება libmediawiki ვერსია %1

en: Author
ka: ავტორი

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Login Error
ka: შესვლის შეცდომა

en: Please check your credentials and try again.
ka: შეამოწმეთ მომხმარებელი და პაროლი და თავიდან სცადეთ.

en: Upload finished with no errors.
ka: ატვირთვა შეცდომების გარეშე დასრულდა.
