kipi-plugins - en to ka translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: &გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

[ctx: piwigo login settings]
en: Username:
ka: მომხმარებელი:

[ctx: piwigo login settings]
en: Password:
ka: პაროლი:

en: Check if %1 already exists
ka: შემოწმება, %1 უკვე არსებობს, თუ არა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Piwigo URL probably incorrect
ka: Piwigo-ის URL ალბათ არასწორია

en: Incorrect username or password specified
ka: მითითებული მომხმარებლის სახელი ან პაროლი არასწორია

en: Upload to Piwigo version < 2.4 is no longer supported
ka: Piwigo-ის ვერსია < 2.4 მხარდაუჭერელია

en: Invalid response received from remote Piwigo
ka: დაშორებული Piwigo-სგან მიღებული პასუხები არასწორია

en: Failed to list albums
ka: ალბომების სიის მიღების შეცდომა

en: Photo '%1' already exists.
ka: სურათი %1 უკვე არსებობს.

en: Failed to upload photo
ka: სურათის ატვირთვის შეცდომა

en: Photo '%1' already exists in this album.
ka: სურათი %1 ამ ალბომში უკვე არსებობს.

en: Error : Cannot open photo: %1
ka: შეცდომა: სურათის გახსნის შეცდომა: %1

en: Upload the chunk %1/%2 of %3
ka: ნაწილის ატვირთვა %1/%2 of %3

en: Warning : The full size photo cannot be uploaded.
ka: გაფრთხილება: სრული ზომის მქონე სურათების ატვირთვა შეუძლებელია.

en: Upload the metadata of %1
ka: %1-ის მეტამონაცემების ატვირთვა

en: Invalid response received from remote Piwigo (%1)
ka: დაშორებული Piwigo-სგან მიღებული პასუხი არასწორია (%1)

en: Visit Piwigo website
ka: Piwigo -ის ვებგვერდის ნახვა

en: Albums
ka: ალბომები

en: Change Account
ka: ანგარიშის შეცვლა

en: Options
ka: გამართვა

en: Resize photos before uploading
ka: ატვირთვამდე სურათების ზომის შეცვლა

en: Maximum width:
ka: მაქსიმალური სიგანე:

en: Maximum height:
ka: მაქსიმალური სიგრძე:

en: Resized JPEG quality:
ka: ზომაშეცვლილი JPEG ხარისხი:

en: Piwigo Export
ka: Piwigo -ზე გატანა

en: A tool to export image collections to a remote Piwigo server.
ka: პროგრამა სურათების კოლექცების დაშორებულ Piwigo-ის სერვერზე ასატვირთად.

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Start Upload
ka: ატვირთვის დაწყება

en: Login Failed
ka: შესვლის შეცდომა

en: Failed to login into remote piwigo.
ka: დაშორებულ Piwigo-ზე შესვლის შეცდომა.

en: 
    Do you want to check your settings and try again?
ka: 
    გნებავთ შეამოწმოთ პარამეტრები და თავიდან სცადოთ?

en: Edit Piwigo Data
ka: Piwigo-ის მონაცემების ჩასწორება

en: Album
ka: ალბომი

en: Image
ka: გამოსახულება

en: Nothing to upload - please select photos to upload.
ka: ასატვირთი არაფერია - აირჩიეთ ასატვირთი სურათები.

en: The file %1 is not a supported image or video format
ka: ფაილი %1 მხარდაუჭერელი გამოსახულების ან ვიდეო ფორმატშია

en: Uploading file %1
ka: %1 ფაილის ატვირთვა

en: Uploading Failed
ka: ატვირთვის შეცდომა

en: Failed to upload media into remote Piwigo.
ka: დაშორებულ Piwigo-ზე მედიის ატვირთვის შეცდომა.

en: 
    Do you want to continue?
ka: 
    გნებავთ, გააგრძელოთ?

en: Export to &Piwigo...
ka: &Piwigo -ზე გატანა...
