kipi-plugins - en to ka translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Set the visibility of the album
ka: ალბომის ხილვადობის დაყენება

en: Public
ka: საჯარო

en: Export to &Rajce.net...
ka: Rajce.net -ზე გატანა...

en: Not logged in
ka: შესული არ ბრძანდებით

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Invalid command
ka: არასწორი ბრძანება

en: Invalid login name or password
ka: მომხმარებელი ან პაროლი არასწორია

en: Session expired
ka: სესიის დრო გავიდა

en: Unknown album
ka: უცნობი ალბომი

en: Failed to open album
ka: ალბომის გახსნის შეცდომა

en: The album name cannot be empty
ka: ალბომის სახელი ცარიელი არ შეიძლება იყოს

en: Failed to create album
ka: ახალი ალბომის შექმნის შეცდომა

en: Album does not exist
ka: ალბომი არ არსებობს

en: File upload failed
ka: ფაილის ატვირთვის შეცდომა

en: Unsupported file extension
ka: ფაილის მხარდაუჭერელი გაფართოება

en: Logging in %v%
ka: %v%-ში შესვლა

en: Logging out %v%
ka: %v%-დან გასვლა

en: Loading albums %v%
ka: %v% ალბომების ჩატვირთვა

en: Creating album %v%
ka: %v% ალბომის შექმნა

en: Opening album %v%
ka: %v% ალბომის გახსნა

en: Closing album %v%
ka: %v%ა ალბომის დახურვა

en: Adding photos %v%
ka: %v% სურათების დამატება

en: Export to Rajce.net
ka: Rajce.net -ზე გატანა

en: Start Upload
ka: ატვირთვის დაწყება

en: Start upload to Rajce.net
ka: Rajce.net-ზე ატვირთვის დაწყება

en: Rajce.net Export
ka: Rajce.net -ზე გატანა

en: A tool to export image collections to Rajce.net.
ka: პროგრამა სურათების კოლექცების დაშორებულ Rajce.net-ის სერვერზე ასატვირთად.

en: Author
ka: ავტორი
