kipi-plugins - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Target location:
ka: სამიზნე მდებარეობა:

en: Sets the target address to upload the images to. This can be any address as used in Dolphin or Konqueror, e.g. ftp://my.server.org/sub/folder.
ka: დააყენეთ სურათების ასატვირთი მდებარეობა. შეიძლება იყოს ნებისმიერი მისამართი, რომელიც Dophin-ში ან Konqueror-ში შეგიძლიათ, გამიყენოთ. მაგ: ftp://my.server.org/sub/folder.

en: Select target location...
ka: აირჩიეთ სამიზნის მდებარეობა...

en: This is the list of images to upload to the specified target.
ka: ეს სურათების სიაა, რომელიც მითითებულ ადგილას აიტვირთება.

en: Select target...
ka: აირჩიეთ სამიზნე...

en: All Files (*)
ka: ყველა ფაილი (*)

en: Export to Remote Storage
ka: დაშორებულ საცავზე ატვირთვა

en: Start export
ka: გატანის დაწყება

en: Start export to the specified target
ka: მითითებულ საცავზე ატვირთვის დაწყება

en: Export to remote storage
ka: დაშორებულ საცავზე ატვირთვა

en: A tool to export images over network using KIO-Slave
ka: პროგრამა სურათების დაშორებულ საცავზე KIO-Slave-ის საშუალებით ასატვირთად

en: Developer and maintainer
ka: პროგრამისტი და წამყვანი

en: Upload not completed
ka: ატვირთვა არ დასრულებულა

en: Some of the images have not been transferred and are still in the list. You can retry to export these images now.
ka: ზოგიერთი სურათი არ გადაცემულა და ჯერ კიდევ ჩამონათვალშია. შეგიძლიათ ამ სურათების გატანა ახლა სცადოთ.

en: This is the list of images to import into the current album.
ka: ეს სურათების სიაა, რომელიც დაშორებული საცავიდან მიმდინარე ალბომში იქნება შემოტანილი.

en: Import from Remote Storage
ka: დაშორებული საცავიდან შემოტანა

en: Start import
ka: შემოტანის დაწყება

en: Start importing the specified images into the currently selected album.
ka: მითითებული სურათების ამჟამად მონიშნულ ალბომში შემოტანის დაწყება.

en: Import from remote storage
ka: დაშორებული საცავიდან შემოტანა

en: A tool to import images over network
ka: დაშორებული საცავიდან შემოტანის პროგრამა

en: Import not completed
ka: შემოტანა არ დასრულებულა

en: Some of the images have not been transferred and are still in the list. You can retry to import these images now.
ka: ზოგიერთი სურათი არ მიღებულა და ჯერ კიდევ ჩამონათვალშია. შეგიძლიათ ამ სურათების შემოტანა ახლა სცადოთ.

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
ka: &შემოტანა

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Export to remote storage...
ka: დაშორებულ საცავზე ატვირთვა...

en: Import from remote storage...
ka: დაშორებული საცავიდან შემოტანა...
