kipi-plugins - en to ka translation catalogue (84 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
ka: &შემოტანა

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
ka: გატანა

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Export to &SmugMug...
ka: &SmugMug -ზე გატანა...

en: Import from &SmugMug...
ka: &SmugMug -დან შემოტანა...

en: SmugMug New Album
ka: SmugMug ახალი ალბომი

en: Album
ka: ალბომი

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
ka: SmugMug -ის ახალი ალბომის მორგება.

en: Title of the album that will be created (required).
ka: SmugMug -ის ახალი ალბომის სახელი (აუცილებელია).

en: Category of the album that will be created (required).
ka: SmugMug -ის ახალი ალბომის კატეგორია (აუცილებელია).

en: Subcategory of the album that will be created (optional).
ka: SmugMug -ის ახალი ალბომის ქვეკატეგორია (არასავალდებულოა).

en: Description of the album that will be created (optional).
ka: SmugMug -ის ახალი ალბომის აღწერა (არასავალდებულოა).

en: Album template for the new album (optional).
ka: ახალი ალბომის შაბლონი (არასავალდებულოა).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
ka: სათაური:

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
ka: კატეგორია:

[ctx: new smug album dialog]
en: Subcategory:
ka: ქვეკატეგორია:

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
ka: აღწერა:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
ka: შაბლონი:

en: Security && Privacy
ka: უსაფრთხოება და კონფიდენციალობა

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
ka: ეს ახალი SmugMug-ის ალბომის უასფრთხოების და კონფიდენციალობის პარამეტრებია.

[ctx: smug album privacy]
en: Public
ka: საჯარო

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
ka: საჯარო ალბომი, რომელიც თქვენს საჯარო SmugMug-ის გვერდზე გამოჩნდება.

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
ka: სიაში არაა

en: Unlisted album is only accessible via URL.
ka: სიაში არ-ნაჩვენები ალბომი მხოლოდ URL-ითაა ხელმისაწვდომი.

en: Require password to access the album (optional).
ka: ალბომის პაროლი (არასავალდებულოა).

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
ka: მომხმარებლის პაროლის შეყვანის ველში არსებული პაროლის მინიშნება (არასავალდებულო).

en: Privacy:
ka: პირადულბა:

en: Password:
ka: პაროლი:

en: Password Hint:
ka: პაროლის მინიშნება:

en: Logging in to SmugMug service...
ka: SmugMug -ის სერვისში შესვლა...

en: Login failed
ka: შესვლის შეცდომა

en: Invalid user/nick/password
ka: არასწორი მეტსახელი/მომხმარებელი/პაროლი

en: Invalid API key
ka: არასწორი API გასაღები

en: Error
ka: შეცდომა

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
ka: ეს სურათების სიაა, რომელიც SmugMug -ის თქვენს ანგარიშზე აიტვირთება.

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
ka: ეს SmugMug -ის საწყისი გვერდის ბრაუზერში გასახსნელი დაწკაპუნებადი ბმულია.

en: Account
ka: ანგარიში

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
ka: SmugMug ის ანგარიში ავთენტიკაციისთვის.

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
ka: ანონიმურად

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
ka: SmugMug-ის სერვისზე ანონიმურად შესვლა.

en: SmugMug Account
ka: SmugMug -ის ანგარიში

en: Login to SmugMug web service using email and password.
ka: SmugMug -ის ვებ სერვისში ელფოსტითა და პაროლით შესვლა.

[ctx: smug account settings]
en: Name:
ka: სახელი:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
ka: ელფოტა:

en: Change Account
ka: ანგარიშის შეცვლა

en: Change SmugMug Account used to authenticate
ka: ავთენტიკაციისთვის გამოყენებული SmugMug -ის ანგარიშის შეცვლა

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
ka: გადაცემისთვის გამოყენებული SmugMug -ის საქაღალდე.

en: Nickname:
ka: მეტსახელი:

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
ka: SmugMug -ის მომხმარებლის მეტსახელი ალბომის სიებისთვის.

en: Site Password:
ka: საიტის პაროლი:

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
ka: SmugMug -ის მეტსახელის/მომხმარებლის მთელი ვებგვერდისთვის.

en: Album Password:
ka: ალბომის პაროლი:

en: Password for SmugMug album.
ka: პაროლი SmugMug -ის ალბომისთვის.

en: New Album
ka: ახალი ალბომი

en: Create new SmugMug album
ka: SmugMug ახალი ალბომის შექმნა

[ctx: reload album list]
en: Reload
ka: თავიდან ჩატვირთვა

en: Reload album list
ka: ალბომების სიის თავიდან ჩატვირთვა

en: Destination
ka: დანიშნულება

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
ka: ეს მდებარეობაა, სადაც SmugMug -ის სურათები გადმოიწერება.

en: Options
ka: გამართვა

en: These are options that will be applied to images before upload.
ka: ეს ის პარამეტრებია, რომლებიც ატვირთვამდე სურათებზე გადატარდება.

en: Resize photos before uploading
ka: ატვირთვამდე სურათების ზომის შეცვლა

en: Maximum dimension:
ka: მაქსიმალური ზომა:

en: JPEG quality:
ka: JPEG ხარისხი:

en: Import from SmugMug Web Service
ka: SmugMug  ვებსერვისიდან შემოტანა

en: Start Download
ka: გადმოწერის დაწყება

en: Start download from SmugMug web service
ka: SmugMug ვებსერვისიდან გადმოწერის დაწყება

en: Export to SmugMug Web Service
ka: SmugMug ვებსერვისზე გატანა

en: Start Upload
ka: ატვირთვის დაწყება

en: Start upload to SmugMug web service
ka: SmugMug ვებსერვისზე ატვირთვის დაწყეება

en: Smug Import/Export
ka: Smug-დან შემოტანა/გატანა

en: A tool to import/export image collections from/to the SmugMug web service.
ka: ხელსაწყო SmugMug -ის სერვისიდან სურათების კოლექციების შეტანა/გასატანად.

en: Author and maintainer
ka: ავტორი და მიმდინარე ხელმძღვანელი

en: <qt>Enter the <b>email address</b> and <b>password</b> for your <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> account</qt>
ka: <qt>შეიყვანეთ <b>ელფოსტის მისამართი</b> და <b>პაროლი</b> თქვენი <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a>-ის ანგარიშისთვის</qt>

en: SmugMug Call Failed: %1
ka: SmugMug -ის ფუნქციის შეცდომა: %1

en: &lt;none&gt;
ka: &lt;არცერთი&gt;

en: Smug Import
ka: SmugMug -დან შემოტანა

en: Smug Export
ka: SmugMug -ზე გატანა

en: Cannot open file
ka: ფაილის გახსნის შეცდომა

en: Uploading Failed
ka: ატვირთვის შეცდომა

en: Failed to upload photo to SmugMug.
    %1
    Do you want to continue?
ka: SmugMug -ზე სურათის ატვირთვის შეცდომა: %1
    გნებავთ, გავაგრძელო?

en: Processing Failed
ka: დამუშავების შეცდომა

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
ka: %1-ზე სურათის ატვირთვის შეცდომა.
    გნებავთ, გავაგრძელო?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
ka: სურათის გადმოწერის შეცდომა: %1
    გნებავთ, გააგრძელოთ?
