kipiplugin_facebook - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
km: ការ​កំណត់​អាល់ប៊ុម​​ឯកជន​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ (បាន​ទាមទារ​) ។​

en: Only Friends
km: មិត្តភ័ក្ដិ​តែ​ប៉ុណ្ណោះ​

en: Friends of Friends
km: មិត្តភ័ក្ដិ​ក្នុង​ចំណោម​មិត្តភ័ក្ដិ​​

en: My Networks and Friends
km: បណ្ដាញ​ និង​មិត្តភ័ក្ដិ​របស់​ខ្ញុំ

en: Everyone
km: រាល់​គ្នា​

en: Validate previous session...
km: ​ធ្វើ​ឲ្យ​សម័យ​មុន​មាន​សុពលភាព​​...​​

en: Upgrading to OAuth...
km: កំពុង​ធ្វើឲ្យ​ប្រសើ​ឡើង​ទៅកាន់ OAuth...

en: Facebook Application Authorization
km: សេចក្ដី​អនុញ្ញាត​កម្មវិធី​របស់​ Facebook ​

en: Please follow the instructions in the browser window. When done, copy the Internet address from your browser into the textbox below and press "OK".
km: សូម​អនុវត្ត​តាម​សេចក្ដី​ណែនាំ​នៅ​ក្នុង​បង្អួច​កម្មវិធី​រុករក​ ។ ពេល​ធ្វើ​រួច ចម្លង​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីនធឺណិត​ពី​កម្មវិធី​រុករក​របស់​អ្នក​ចូល​ក្នុង​ប្រអប់​អត្ថបទ​ខាងក្រោម រួច​ចុច "យល់ព្រម" ។

en: Canceled by user.
km: បាន​បោះបង់​ដោយ​​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: The service is not available at this time.
km: នៅ​ពេល​នេះ​មិន​មាន​សេវា​ឡើយ​ ។

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
km: កម្មវិធី​ដែល​ត្រូវ​បាន​ដល់​ចំនួន​អតិបរមា​​នៃ​សំណើ​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត​ ។

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
km: សោ​សម័យ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ ឬ​សម័យ​ដែល​ផុត​កំណត់​ ។​ សាកល្បង​ចូល​ម្ដងទៀត​ ។​

en: Invalid album ID.
km: លេខ​សម្គាល់​អាល់ប៊ុម​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ​ ។​

en: Album is full.
km: អាល់ប៊ុម​​ពេញ​

en: Missing or invalid file.
km: បាត់​ ឬ​ឯកសារ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ ។

en: Too many unapproved photos pending.
km: មាន​រូបថត​មិន​ទាន់​អនុម័ត​ច្រើន​ ។

en: Export to Facebook Web Service
km: នាំចេញ​ទៅកាន់​សេវា​បណ្ដាញ​របស់​​ Facebook ​​

en: Start Upload
km: ចាប់​ផ្ដើម​ផ្ទុក​ឡើង​

en: Start upload to Facebook web service
km: ចាប់​ផ្ដើម​ផ្ទុក​ឡើង​ទៅ​កាន់​សេវា​បណ្ដាញ​របស់​​ Facebook ​​

en: Author and maintainer
km: អ្នក​និពន្ធ​ និង​អ្នក​ថែទាំ​

en: Facebook Call Failed: %1
km: បាន​បរាជ័យ​​ក្នុង​ការ​ហៅ​ Facebook ៖ %1

en: Facebook export
km: ការ​នាំចេញ Facebook ​

en: Cannot open file
km: មិន​អាច​បើក​ឯកសារ​បាន​ឡើយ​

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
km: បាន​បរាជ័យ​ផ្ទុក​​រូប​ថត​ក្នុង​​​ Facebook ៖​ %1
    តើ​អ្នក​ចង់​បន្ត​ឬ ?​

en: Facebook Call Failed: %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​​ហៅ​ Facebook ៖​ %1

en: Export to &Facebook...
km: នាំ​ចេញ​ទៅ​កាន់​ Facebook...
