kipiplugin_printimages - en to km translation catalogue (90 entries)

en: Print images
km: បោះពុម្ព​រូបភាព​

en: Print Assistant...
km: អ្នក​ជំនួញ​ការ​បោះពុម្ព​...

en: Please select one or more photos to print.
km: សូម​ជ្រើស​រូប​ថត​មួយ ឬ​ច្រើន​ដើម្បី​បោះពុម្ព ។​

en: Unable to create a temporary folder. Please make sure you have proper permissions to this folder and try again.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ថត​បណ្ដោះអាសន្ន​បាន​ឡើយ ។ ​សូម​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​​មាន​សិទ្ធិ​​ចំពោះ​​ថត​នេះ​ ហើយ​សូម​​សាកល្បង​ម្ដងទៀត ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop photos, just scale them.
km: កុំ​ច្រឹប​រូបថត​ គ្រាន់​តែ​​ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​វា​បាន​ហើយ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop
km: កុំ​ច្រឹប​

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate photo to the left
km: បង្វិល​រូបថត​​ទៅ​ឆ្វេង

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate photo to the right
km: បង្វិល​រូបថត​ទៅ​ស្ដាំ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown)
en: Previous photo
km: រូបថត​មុន​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: << Pr&evious
km: << មុន​

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
km: រូបថត​បន្ទាប់​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
km: បន្ទាប់​ >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblCropPhoto)
en: Photo 0 of 0
km: រូប​ថត​ ០ នៃ ០

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIPIPrintImagesPlugin::CropFrame, cropFrame)
en: Move the box in order to crop photos so that they fit inside the photo sizes you have given.  
    You can crop each image differently, or just click the 'Next' button to use the default crop 
    setting for each photo.
    Enable "Do not crop" to avoid cropping all of the photos.
km: ផ្លាស់​ទី​ប្រអប់​ដើម្បី​​ច្រឹប​រូប​ថត​ ដើម្បី​ឲ្យ​ពួក​វា​សម​នឹង​ទំហំ​រូប​ថត​ដែល​អ្នក​បាន​ផ្ដល់​ឲ្យ​ ។  
    ​ អ្នក​អាច​ច្រឹប​រូបថត​នីមួយ​ៗ​ក្នុង​លក្ខណៈ​ផ្សេង​ៗ​គ្នា ឬ​ដោយ​គ្រាន់​តែ​ចុច​លើ​ប៊ូតុង​ 'បន្ទាប់​' ដើម្បី​ប្រើ​ការ​កំណត់​ 
    ការ​ច្រឹប​លំនាំ​ដើម​សម្រាប់​រូប​ថត​ ។
    បើក​ "កុំ​ច្រឹប​" ដើម្បី​ជៀស​វាង​ការ​ច្រឹប​រូប​ថត​ទាំង​អស់ ។

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLayout)
en: Custom layout
km: ប្លង់​ផ្ទាល់ខ្លួន​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photoGridCheck)
en: Photo grid
km: ក្រឡាចត្រង្គ​រូបថត​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fitAsManyCheck)
en: Fit as many as possible
km: សម​ដូច​ដែល​អាច​ធ្វើ​ទៅ​បាន​​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photosXPageCheck)
en: Photos per page
km: រូបថត​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows
km: ជួរដេក​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
km: ជួរឈរ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Photo size
km: ទំហំ​រូបថត​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: cm
km: សង់ទីម៉ែត្រ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: mm
km: មិល្លីម៉ែត្រ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_photoUnits)
en: inches
km: អ៊ិន្ឈន៍

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate)
en: Auto rotate
km: បង្វិល​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: Done
km: ធ្វើ​រួច

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Photos:
km: រូបថត ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Sheets:
km: សន្លឹក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Empty slots:
km: រន្ធ​ទទេ ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to PDF
km: បោះពុម្ព​ជា​ PDF

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to JPG
km: បោះពុម្ព​ជា​ JPG

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to gimp
km: បោះពុម្ព​ជា​ gimp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pagesetup)
en: Page settings
km: ការ​កំណត់​ទំព័រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Preview
km: មើល​ជា​មុន​

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
km: ទំព័រ​បន្ទាប់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Captions:
km: ចំណងជើង ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: No captions
km: គ្មាន​ចំណង​ជើង​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Image file names
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ​រូបភាព​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Exif date-time
km: ពេលវេលា​កាលបរិច្ឆេទ Exif​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Comments
km: សេចក្ដី​អធិប្បាយ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Free
km: សេរី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_free_label)
en: %f  filename, %t exposure time, %c comment, %i ISO, %d date-time, %r resolution, %a aperture, %l focal length, \n newline
km: %f  ឈ្មោះ​ឯកសារ​ %t ពេល​វេលា​បង្ហាញ %c មតិយោបល់​ %i ISO %d កាលបរិច្ឆេទ-ពេល​វេលា​ %r គុណភាព​បង្ហាញ​ %a រង្វះ %l ចម្ងាយ​ប្រសព្វ \n បន្ទាត់​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sameCaption)
en: same to all
km: ដូច​គ្នា​ទាំងអស់​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSaveSettings) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_setDefault)
en: Use as default
km: ប្រើ​ជា​លំនាំដើម​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Family:
km: គ្រួសារ ៖​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
km: ពណ៌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Size:
km: ទំហំ ៖

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
km: ការ​កំណត់​រូបភាព​

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupImage)
en: Position
km: ទីតាំង

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupScaling)
en: Scaling
km: ធ្វើ​​មាត្រដ្ឋាន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
km: មិន​ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​ឡើយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
km: សម​រូបភាព​ត្រូវ​​នឹង​ទំព័រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
km: ពង្រីក​រូបភាព​តួច​ជាង​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
km: ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​ទៅ ៖​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Millimeters
km: មិល្លីម៉ែត្រ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Centimeters
km: សង់ទីម៉ែត្រ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintUnit)
en: Inches
km: អ៊ិន្ឈន៍

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
km: រក្សាទុក​សមាមាត្រ​

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSaveSettings)
en: Use these scaling options as default.
km: ប្រើ​ជម្រើស​ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​​ទាំងនេះ​ជា​លំនាំដើម ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Photos per page:
km: រូបថត​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Multiple pages:
km: ទំព័រ​ច្រើន ៖

en: Choose your grid size
km: ជ្រើស​ទំហំ​ក្រឡាចត្រង្គ​របស់​អ្នក​​

en: Number of rows
km: ចំនួន​ជួរ​ដេក

en: Insert number of rows
km: បញ្ចូល​ចំនួន​ជួរ​ដេក​

en: Number of columns
km: ចំនួន​ជួរ​ឈរ​

en: Insert number of columns
km: បញ្ចូល​ចំនួន​ជួរ​ឈរ​

en: Choose to have a custom photo size album
km: ជ្រើស​​អាល់ប៊ុម​ទំហំ​រូបថត​ផ្ទាល់​ខ្លួន​

en: Photo height
km: កម្ពស់​រូបថត

en: Insert photo height
km: បញ្ចូល​កម្ពស់​រូបថត

en: Photo width
km: ទទឹង​រូបថត​

en: Insert photo width
km: បញ្ចូល​ទទឹង​រូបថត​

en: Auto rotate photo
km: បង្វិល​រូបថត​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​

en: Kipi-plugins image printing
km: បោះពុម្ព​រូបភាព​កម្មវិធី​ជំនួយ​​ Kipi

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Select page layout
km: ជ្រើស​ប្លង់​ទំព័រ

en: Crop photos
km: ច្រឹប​រូបថត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Print assistant
km: អ្នក​ជំនួយ​ការ​បោះពុម្ព​

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Contributor
km: អ្នក​ចូល​រួម​

en: Unsupported Paper Size
km: ទំហំ​​ក្រដាស​ដែល​មិន​បាន​ផ្គត់ផ្គង់​

en: Photo %1 of %2
km: រូបថត %1 នៃ %2

en: Page %1 of %2
km: ទំព័រ %1 នៃ %2

en: Add again
km: បន្ថែម​ម្ដងទៀត

en: Remove
km: យកចេញ

en: The following file will be overwritten. Are you sure you want to overwrite it?
km: ឯកសារ​បន្ទាប់​នឹង​ត្រូវ​បាន​សរសេរ​ជាន់​លើ​ ។ ​តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​សរសេរ​ជាន់​លើ​វា​ឬ​ ?​

en: Could not save file, please check your output entry.
km: មិន​អាច​រក្សាទុក​ឯកសារ​​បាន​ឡើយ​ សូម​ពិនិត្យ​មើល​ធាតុ​ទិន្នផល​របស់​​អ្នក ។

en: Could not remove the GIMP's temporary files.
km: មិន​អាច​យក​ឯកសារ​​បណ្ដោះអាសន្ន​របស់​ GIMP ចេញ​បាន​ទេ ។

en: There was an error launching the GIMP. Please make sure it is properly installed.
km: មាន​កំហុស​នៅ​ពេល​ដំណើរការ​ GIMP ។ សូម​ប្រាកដ​ថា វា​ត្រូវ​បាន​ដំឡើង​យ៉ាង​ត្រឹម​ត្រូវ ។

en: Empty output path.
km: ផ្លូវ​ទិន្នផល​ទទេ ។
