kipiplugin_smug - en to km translation catalogue (76 entries)

en: Export to &SmugMug...
km: នាំចេញ​ទៅកាន់​ SmugMug...

en: Import from &SmugMug...
km: នាំចូល​ពី​ SmugMug...

en: SmugMug New Album
km: អាល់ប៊ុម SmugMug

en: Album
km: អាល់ប៊ុម​

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
km: កំណត់​មូលដ្ឋាន​ទាំង​នេះ​សម្រាប់​អាល់ប៊ុម​​របស់​​ SmugMug ថ្មី ។​

en: Title of the album that will be created (required).
km: ចំណង​ជើង​អាល់ប៊ុម​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ (​​បាន​ទាមទារ) ។​

en: Category of the album that will be created (required).
km: ប្រភេទ​នៃ​អាល់ប៊ុម​ដែល​នឹង​​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​​ (​បាន​ទាមទារ​​) ។

en: Subcategory of the album that will be created (optional).
km: ប្រភេទ​រង​នៃ​អាល់ប៊ុម​ដែល​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​​ (​ជា​ជម្រើស) ។

en: Description of the album that will be created (optional).
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​នៃ​អាល់ប៊ុម​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ (ជា​ជម្រើស) ។​

en: Album template for the new album (optional).
km: ពុម្ព​អាល់ប៊ុម​សម្រាប់​អាល់ប៊ុម​ថ្មី​ (​ជា​ជម្រើស) ។

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
km: ចំណងជើង ៖

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
km: ប្រភេទ ៖

[ctx: new smug album dialog]
en: Subcategory:
km: ប្រភេទ​រង ៖

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា ៖

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
km: ពុម្ព​ ៖

en: Security && Privacy
km: សុវត្ថិភាព និង​ភាព​ឯកជន

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
km: ទាំង​នេះ​គឺ​ជា​ការ​កំណត់​សុវត្ថិភាព និង​ភាព​ឯកជន​សម្រាប់​អាល់ប៊ុម​ SmugMug ថ្មី ។

[ctx: smug album privacy]
en: Public
km: សាធារណៈ

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
km: អាល់ប៊ុម​សាធារណៈ​ត្រូវ​បាន​រាយ​បញ្ជី​លើ​ទំព័រ​ SmugMug សាធារណៈ​របស់​អ្នក ។

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
km: មិន​រាយ​បញ្ជី​ឡើយ

en: Unlisted album is only accessible via URL.
km: អាល់ប៊ុម​ដែល​រាយ​បញ្ជី​អាច​ចូល​ដំណើរការ​​បាន​តាម URL ។

en: Require password to access the album (optional).
km: ទាមទារ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដើម្បី​ចូល​ដំណើរការ​អាល់ប៊ុម​ (ជា​ជម្រើស) ។

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
km: ជំនួយ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ត្រូវ​បង្ហាញ​ទៅកាន់​អ្នក​ប្រើ​​នៅ​ក្នុង​ប្រអប់​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ (​ជា​ជម្រើស) ។

en: Privacy:
km: ភាព​ជា​ឯកជន ៖

en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

en: Password Hint:
km: ជំនួយ​ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

en: Logging in to SmugMug service...
km: កំពុង​ចូល​ទៅកាន់​សេវា​ SmugMug ...

en: Login failed
km: ចូល​បាន​បរាជ័យ

en: Invalid user/nick/password
km: អ្នក​ប្រើ​/​សម្មតិនាម​/​ពាក្យ​សម្ងាត់​ មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Invalid API key
km: សោ API មិន​ត្រឹមត្រូវ​

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
km: វា​ជា​បញ្ជី​នៃ​រូបភាព​ត្រូវ​ផ្ទុក​ទៅកាន់​គណនី​ SmugMug របស់​អ្នក ។​

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
km: នេះ​ជា​តំណ​ដែល​អាច​ចុច​បាន​ដើម្បី​បើក​គេហទំព័រ​ SmugMug នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី​រុក​រក​បណ្ដាញ ។

en: Account
km: គណនី

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
km: នេះ​ជា​គណនី​ SmugMug ​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​​ដើម្បី​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ ។

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
km: អនាមិក​

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
km: ចូល​ជា​​អនាមិក​ទៅកាន់​សេវា​បណ្ដាញ​ SmugMug ។

en: SmugMug Account
km: គណនី​ SmugMug

en: Login to SmugMug web service using email and password.
km: ចូល​ទៅកាន់​សេវា​បណ្ដាញ​ SmugMug ​ដោយ​ប្រើ​អ៊ីមែល​ និង​ពាក្យ​សម្ងាត់ ។

[ctx: smug account settings]
en: Name:
km: ឈ្មោះ​ ៖

[ctx: smug account settings]
en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖

en: Change Account
km: ប្ដូរ​គណនី

en: Change SmugMug Account used to authenticate
km: ប្ដូរ​គណនី​ SmugMug ដែល​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
km: នេះ​ជា​អាល់ប៊ុម​ SmugMug ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​ផ្ទេរ ។

en: Nickname:
km: សម្មតិនាម ៖

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
km: សម្មតិនាម​របស់​អ្នក​ប្រើ​ SmugMug សម្រាប់​រាយ​អាល់ប៊ុម​ ។

en: Site Password:
km: ពាក្យសម្ងាត់​តំបន់បណ្ដាញ ៖

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ទូទាំង​តំបន់​បណ្ដាញ​សម្រាប់​សម្មតិនាម​/អ្នក​ប្រើ​ SmugMug ដែល​បាន​បញ្ជាក់ ។

en: Album Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​អាល់ប៊ុម ៖

en: Password for SmugMug album.
km: ពាក្យសម្ងាត់​សម្រាប់​អាល់ប៊ុម​​ SmugMug ។

en: New Album
km: អាល់ប៊ុម​ថ្មី​

en: Create new SmugMug album
km: បង្កើត​អាល់ប៊ុម SmugMug ថ្មី​

[ctx: reload album list]
en: Reload
km: ផ្ទុក​ឡើងវិញ​

en: Reload album list
km: ផ្ទុក​បញ្ជី​អាល់ប៊ុម​​ឡើងវិញ​

en: Destination
km: ទិសដៅ

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
km: វា​ជា​ទីតាំង​ដែល​រូបភាព​ SmugMug នឹង​ត្រូវ​បាន​ទាញ​យក ។

en: Options
km: ជម្រើស​

en: These are options that will be applied to images before upload.
km: ជម្រើស​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​អនុវត្ត​ទៅកាន់​រូបភាព​មុន​ពេល​ផ្ទុក​ឡើង ។

en: Resize photos before uploading
km: ប្ដូរ​ទំហំ​រូបថត​មុន​ពេល​ផ្ទុក​ឡើង​​

en: Maximum dimension:
km: វិមាត្រ​អតិបរមា ៖

en: JPEG quality:
km: គុណភាព​ JPEG ៖

en: Import from SmugMug Web Service
km: នាំចូល​ពី​សេវា​បណ្ដាញ​ SmugMug​

en: Start Download
km: ចាប់ផ្ដើម​ទាញ​យក​

en: Start download from SmugMug web service
km: ចាប់ផ្ដើម​ទាញ​យក​ពី​សេវា​បណ្ដាញ​​ SmugMug

en: Export to SmugMug Web Service
km: នាំចេញ​ទៅ​កាន់​សេវា​បណ្ដាញ​ SmugMug

en: Start Upload
km: ចាប់​ផ្ដើម​ផ្ទុក​ឡើង​

en: Start upload to SmugMug web service
km: ចាប់ផ្ដើម​ផ្ទុក​ឡើង​ទៅ​កាន់​សេវា​បណ្ដាញ​ SmugMug

en: Smug Import/Export
km: នាំ​ចូល​​/​នាំ​ចេញ​ Smug

en: (c) 2005-2008, Vardhman Jain
    (c) 2008-2012, Gilles Caulier
    (c) 2008-2009, Luka Renko
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ​ ២០០៥-២០០៨ ដោយ Vardhman Jain
    រក្សា​សិទ្ធិ​ ២០០៨-២០១២ ដោយ Gilles Caulier
    រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ​ ២០០៨-២០០៩ ដោយ Luka Renko

en: Author and maintainer
km: អ្នក​និពន្ធ និង​អ្នក​ថែទាំ​

en: <qt>Enter the <b>email address</b> and <b>password</b> for your <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> account</qt>
km: <qt>បញ្ចូល​ <b>​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​​</b> និង​ <b>ពាក្យសម្ងាត់​</b> សម្រាប់​ <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> គណនី</qt> របស់​អ្នក​

en: SmugMug Call Failed: %1
km: បាន​បរាជ័យ​ហៅ​ SmugMug ៖ %1

en: Smug Import
km: ការ​នាំ​ចូល​ Smug

en: Smug Export
km: ការ​នាំ​ចេញ Smug

en: Cannot open file
km: មិន​អាច​បើក​​ឯកសារ​បាន​ឡើយ

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
km: បាន​បរាជ័យ​ដើម្បី​រក្សាទុក​រូបថត​ ៖ %1
    តើ​អ្នក​ចង់​បន្ត​ឬ ?​

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
km: បាន​បរាជ័យ​ដើម្បី​ទាញ​យក​រូបភាព​ ៖ %1
    តើ​អ្នក​ចង់​​បន្ត​ឬ​ ?
