kipiplugins - en to km translation catalogue (38 entries)

en: <p>This is the current processing status.</p>
km: <p>នេះ​គឺ​ជា​ស្ថានភាព​ដំណើរការ​បច្ចុប្បន្ន ។</p>

en: <p>This is the batch job progress as a percentage.</p>
km: <p>នេះ​ជា​វឌ្ឍនភាព​ការងារ​បាច់​គិត​ជា​ភាគរយ ។</p>

en: Copy to Clipboard
km: ចម្លង​ទៅ​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់

en: <i>unavailable</i>
km: <i>មិន​មាន</i>

en: %1 ISO
km: %1 អាយ​អេសអូ

en: <i>Make:</i>
km: <i>បង្កើត ៖</i>

en: <i>Model:</i>
km: <i>ម៉ូដែល ៖</i>

en: <i>Created:</i>
km: <i>បានបង្កើត ៖</i>

en: <i>Aperture:</i>
km: <i>លំហ ៖</i>

en: <i>Focal:</i>
km: <i>ប្រសព្វគ្នា ៖</i>

en: <i>Exposure:</i>
km: <i>ផ្សាយ ៖</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
km: <i>ដឹង ៖</i>

en: 
    %1|Camera RAW files
km: 
    %1|ឯកសារ​ដើម​របស់​ម៉ាស៊ីន​ថត

en: Select an Image
km: ជ្រើស​រូបភាព​

en: Select Images
km: ជ្រើស​រូបភាព

en: Handbook
km: សៀវ​ភៅ​ដៃ

en: Thumbnail
km: រូបភាព​តូចៗ

en: File Name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: User1
km: អ្នក​ប្រើ ១

en: User2
km: អ្នក​ប្រើ ២

en: User3
km: អ្នក​ប្រើ ៣

en: User4
km: អ្នក​ប្រើ ៤

en: User5
km: អ្នក​ប្រើ ៥

en: User6
km: អ្នក​ប្រើ ៦

en: Add new images to the list
km: បន្ថែម​រូបភាព​ថ្មី​ទៅ​បញ្ជី

en: Remove selected images from the list
km: យក​រូប​ភាព​ដែល​បាន​ជ្រើស​ចេញ​ពី​បញ្ជី

en: Move current selected image up in the list
km: ផ្លាស់​ទី​រូបភាព​ដែល​បាន​ជ្រើ​ស​បច្ចុប្បន្ន​ឡើង​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Move current selected image down in the list
km: ផ្លាស់​ទី​រូបភាព​ដែល​បាន​ជ្រើស​បច្ចុប្បន្ន​ចុះ​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Clear the list.
km: ជម្រះ​បញ្ជី ។

en: Load a saved list.
km: ផ្ទុក​បញ្ជី​ដែល​បាន​រក្សាទុក ។

en: Save the list.
km: រក្សា​ទុក​បញ្ជី ។

en: Select the image file list to load
km: ជ្រើស​បញ្ជី​ឯកសារ​រូបភាព​ដើម្បី​ផ្ទុក

en: Select the image file list to save
km: ជ្រើស​បញ្ជី​ឯកសារ​រូបភាព​ដើម្បី​រក្សាទុក

en: Output file format:
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​ឯកសារ​លទ្ធផល​ ៖

en: <p>Set the output file format to use here:</p><p><b>JPEG</b>: output the processed image in JPEG format. This format will give smaller-sized files.</p><p><b>Warning: Due to the destructive compression algorithm, JPEG is a lossy quality format.</b></p><p><b>TIFF</b>: output the processed image in TIFF format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PNG</b>: output the processed image in PNG format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PPM</b>: output the processed image in PPM format. This generates the largest files, without losing quality. Image is not compressed.</p>
km: <p>កំណត់​ទ្រង់​ទ្រាយ​ឯកសារ​លទ្ធផល​ ដើម្បី​ប្រើ​នៅ​ទីនេះ ៖</p><p><b>JPEG</b> ៖ បង្ហាញ​លទ្ធផល​រូបភាព​​ដែល​ដំណើរ​ការ​នៅ​ក្នុង​ទ្រង់​ទ្រាយ​ JPEG ។ ទ្រង់​ទ្រាយ​នេះ​នឹង​ផ្តល់​នូវ​ឯកសារ​ដែល​មាន​ទំហំ​តូច​ជាង​នេះ ។</p><p><b>ព្រមាន​ ៖ យោង​ទៅ​តាម​ក្បួន​ដោះ​ស្រាយ​បង្ហាប់​ដែល​បំផ្លាញ​ JPEG ​គឺ​ជា​ទ្រង់​ទ្រាយ​ដែល​បាត់​បង់​គុណភាព ។</b></p><p><b>TIFF</b> ៖ បង្ហាញ​លទ្ធផល​រូបភាព​ដែល​ដំណើរ​ការ​នៅ​ក្នុង​ទ្រង់​ទ្រាយ​ TIFF ​។ វា​បង្កើត​នូវ​ឯកសារ​ធំ ​ៗ ដោយ​មិន​ធ្វើ​ឲ្យ​បាត់​បង់​គុណភាព ។ រូបភាព​ត្រូវ​បាន​បង្ហាប់​ ។</p><p><b>PNG</b> ៖ បង្ហាញ​លទ្ធផល​រូបភាព​ដែល​ដំណើរ​ការ​នៅ​ក្នុង​ទ្រង់​ទ្រាយ​ PNG ។ ​វា​បង្កើត​នូវ​ឯកសារ​ធំ​ៗ​ ដោយ​មិន​ធ្វើ​ឲ្យ​បាត់​បង់​គុណ​ភាព ។ រូបភាព​ត្រូវ​បាន​បង្ហាប់​ ។</p><p><b>PPM</b> ៖ បង្ហាញ​លទ្ធផល​រូបភាព​ដែល​ដំណើរ​ការ​នៅ​ក្នុង​ទ្រង់​ទ្រាយ​ PPM ​។ វា​បង្កើត​នូវ​ឯកសារ​ដែល​ធំ​បំផុត​ ដោយ​មិន​ធ្វើ​ឲ្យ​បាត់​បង់​គុណភាព ។ រូបភាព​មិន​ត្រូវ​បាន​បង្ហាប់ ។</p>

en: If Target File Exists:
km: បើមាន​ឯកសារ​គោល​ដៅ ៖

en: Overwrite automatically
km: សរសេរ​ជាន់​លើ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Open rename-file dialog
km: បើក​ប្រអប់​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ឯកសារ
