kipiplugin_flickrexport - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Various
lt: Įvairūs

en: General upload failure
lt: Bendra įkėlimo klaida

en: Filesize was zero
lt: Failas buvo nulinio dydžio

en: Filetype was not recognized
lt: Failo plėtinys neatpažintas

en: User exceeded upload limit
lt: Naudotojas viršijo įkėlimo limitą

en: Invalid signature
lt: Negaliojantis parašas

en: Missing signature
lt: Trūksta parašo

en: Invalid API Key
lt: Neteisingas API raktas

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Start Uploading
lt: Pradėti išsiuntimą

en: Author and maintainer
lt: Autorius ir prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Export to Flick&r...
lt: Eksportuoti į Flick&r...
