kipiplugin_printimages - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Print images
lt: Spausdinti paveikslėlius

en: Print Assistant...
lt: Spausdinimo pagalbininkas...

en: Please select one or more photos to print.
lt: Prašome parinkti vieną ar daugiau paveikslėlių spausdinti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop photos, just scale them.
lt: Neapkirpti paveikslėlių, tik keisti jų mastelį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop
lt: Neapkirpti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown)
en: Previous photo
lt: Ankstesnė nuotrauka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: << Pr&evious
lt: << &Ankstesnė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
lt: Kita nuotrauka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
lt: &Kita >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblCropPhoto)
en: Photo 0 of 0
lt: Paveikslėlis 0 iš 0

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLayout)
en: Custom layout
lt: Savitas išdėstymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photoGridCheck)
en: Photo grid
lt: Nuotraukų tinklelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fitAsManyCheck)
en: Fit as many as possible
lt: Talpinti kiek tik įmanoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photosXPageCheck)
en: Photos per page
lt: Nuotraukų per puslapį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows
lt: Eilutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
lt: Stulpeliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Photo size
lt: Nuotraukos dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate)
en: Auto rotate
lt: Automatiškai pasukti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Photos:
lt: Nuotraukos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Sheets:
lt: Lakštai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Empty slots:
lt: Tuščios skylės:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to PDF
lt: Spausdinti į PDF

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to JPG
lt: Spausdinti į JPG

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to gimp
lt: Spausdinti į gimp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pagesetup)
en: Page settings
lt: Puslapio nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Preview
lt: Peržiūra

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
lt: Kitas puslapis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Captions:
lt: Antraštė:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: No captions
lt: Be antraščių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Image file names
lt: Paveikslėlių failų pavadinimai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Exif date-time
lt: Exif data-laikas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Comments
lt: Komentarai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Free
lt: Laisvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_free_label)
en: %f  filename, %t exposure time, %c comment, %i ISO, %d date-time, %r resolution, %a aperture, %l focal length, \n newline
lt: %f  failo pavadinimas, %t išlaikymo laikas, %c komentaras, %i ISO, %d data-laikas, %r rezoliucija, %a diafragma, %l židinio gylis, \n nauja linija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sameCaption)
en: same to all
lt: taip pat visiems

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSaveSettings) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_setDefault)
en: Use as default
lt: Naudoti kaip numatytąjį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Family:
lt: Šeima:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
lt: Spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Size:
lt: Dydis:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nuostatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSaveSettings)
en: Use these scaling options as default.
lt: Naudoti šias mastelio keitimo savybes, kaip numatytąsias.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Photos per page:
lt: Nuotraukų per puslapį:

en: Number of rows
lt: Eilučių skaičius

en: Insert number of rows
lt: Įveskite eilučių skaičių

en: Photo height
lt: Nuotraukos aukštis

en: Insert photo height
lt: Įvesti nuotraukos aukštį

en: Photo width
lt: Nuotraukos plotis

en: Insert photo width
lt: Įvesti nuotraukos plotį

en: Auto rotate photo
lt: Automatiškai sukti nuotrauką

en: Select page layout
lt: Pasirinkti puslapio išdėstymą

en: Crop photos
lt: Apkirpti nuotraukas

en: Print assistant
lt: Spausdinimo pagalbininkas

en: Author
lt: Autorius

en: Contributor
lt: Talkininkas

en: Unsupported Paper Size
lt: Nepalaikomas popieriaus dydis

en: Photo %1 of %2
lt: Paveikslėlis %1 iš %2

en: Page %1 of %2
lt: Puslapis %1 iš %2

en: Could not remove the GIMP's temporary files.
lt: Nepavyko pašalinti laikinų GIMP failų.

en: Empty output path.
lt: Išvalyti išvesties kelią.
