kipiplugin_sendimages - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Error opening input file
lt: Klaida, atveriant įvesties failą

en: Error opening temporary folder
lt: Klaida atveriant laikiną aplanką

en: Cannot resize image. Aborting.
lt: Negalima pakeisti paveikslėlio dydžio. Atšaukiama.

en: Cannot save resized image (JPEG). Aborting.
lt: Negalima išsaugoti pakeisto dydžio paveikslėlio (JPEG). Atšaukiama.

en: Cannot save resized image (PNG). Aborting.
lt: Negalima išsaugoti pakeisto dydžio paveikslėlio (PNG). Atšaukiama.

en: Email Images...
lt: Siųsti paveikslėlius el. paštu...

en: Email images
lt: Siųsti paveikslėlius el. paštu

en: Operation canceled by user
lt: Operacija nutraukta naudotojo

en: Resizing %1
lt: Keičiamas dydis %1

en: %1 resized successfully
lt: %1 sėkmingai pakeistas dydis

en: Failed to resize %1: %2
lt: Nepavyko pakeisti dydžio %1: %2

en: Build images properties file
lt: Sukurti paveikslėlių savybių failą

en: no caption
lt: nėra antraštės

en: no keywords
lt: nėra raktažodžių

en: file "%1":
    Original images: %2
lt: failas „%1“:
    Originalūs paveikslėliai: %2

en: Comments: %1
lt: Pastabos: %1

en: Tags: %1
lt: Žymės: %1

en: Rating: %1
lt: Vertinimas: %1

en: properties.txt
lt: savybes.txt

en: Image properties file done
lt: Paveikslėlio savybių failas baigtas

en: The file "%1" is too big to be sent, please reduce its size or change your settings
lt: Failas „%1“ yra per didelis siuntimui, prašome sumažinti jo dydį arba pakeiskite savo nuostatas

en: Failed to start "%1" program. Check your system.
lt: Nepavyko paleisti „%1“ programos. Patikrinkite savo sistemą.

en: Starting "%1" program...
lt: Paleidžiama „%1“ programa...

en: After having sent your images by email...
lt: Išsiuntus jūsų paveikslėlius el. paštu...

en: Press 'Close' button to clean up temporary files
lt: Paspauskite „Užverti“ mygtuką, kad išvalyti laikinuosius failus.

en: Email Images Options
lt: Paveikslėlių siuntimo el. paštu parinktys

en: Send Images
lt: Siųsti paveikslėlius

en: Author and Maintainer
lt: Autorius ir prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Mail program:
lt: Pašto programa:

en: Attach a file with image properties from %1
lt: Pridėti failą su paveikslėlio savybėmis iš %1

en: If you enable this option, all image properties set by %1 as Comments, Rating, or Tags, will be added as an attached file.
lt: Jei įgalinsite šią pasirinktį, visos paveikslėlio savybės nustatytos %1 kaip pastabos, įvertinimas ar žymės bus pridėtos kaip priedas.

en: Maximum email size limit:
lt: Didžiausia el. pašto dydžio riba:

en: Adjust image properties
lt: Nustatyti paveikslėlio savybes

en: If you enable this option, all images to be sent can be resized and recompressed.
lt: Jei įjungsite šią parinktį, visi paveikslėliai KDE programos rodys vidines animacijas.

en: Image Properties
lt: Paveikslėlio savybes

en: Very Small (320 pixels)
lt: Labai mažas (320 pikselių)

en: Small (640 pixels)
lt: Mažas (640 pikselių)

en: Medium (800 pixels)
lt: Vidutinis (800 pikselių):

en: Big (1024 pixels)
lt: Didelis (1024 pikselių):

en: Very Big (1280 pixels)
lt: Labai didelis (1280 pikselių)

en: Image size:
lt: Paveikslėlio dydis:

en: <p>Select the file format of the image files to be sent.</p>
lt: <p>Pasirinkite siunčiamų paveikslėlių failo formatą.</p>

en: <p><b>JPEG</b>: The Joint Photographic Experts Group file format is a good web file format but it uses lossy compression.</p><p><b>PNG</b>: the Portable Network Graphics format is an extensible file format for the lossless, portable, well-compressed storage of raster images. PNG provides a patent-free replacement for GIF and can also replace many common uses of TIFF. PNG is designed to work well in online viewing applications, such as the World Wide Web, so it is fully streamable with a progressive display option. Also, PNG can store gamma and chromaticity data for improved color-matching on heterogeneous platforms.</p>
lt: <p><b>JPEG</b>: failo formatas yra geras žiniatinklio formatas, bet jis naudoja nuostolingą glaudinimą.</p><p><b>PNG</b>: failo formatas nenuostolingam, portabiliam, gerai suglaudintam taškinės grafikos paveikslėlių saugojimui. PNG užtikrina be patentinį GIF pakeitimą ir taip pat gali pakeisti daug TIFF panaudojimų atvejų. PNG yra sukurtas puikiai dirbti internetinio peržiūrėjimo programose.</p>

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p>
lt: <p>Nauja siunčiamų JPEG paveikslėlių glaudinimo vertė:</p>

en: <p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
lt: <p><b>1</b>: labai aukštas glaudinimas<br/><b>25</b>: aukštas glaudinimas<br/><b>50</b>: vidutinis glaudinimas<br/><b>75</b>: žemas glaudinimas(numatyta vertė)<br/><b>100</b>: neglaudinus</p>

en: Image quality:
lt: Paveikslo kokybė:
