kipiplugin_smug - en to lt translation catalogue (38 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
lt: &Importuoti

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
lt: &Eksportuoti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Export to &SmugMug...
lt: Eksportuoti į SmugMug...

en: Import from &SmugMug...
lt: Importuoti iš SmugMug...

en: SmugMug New Album
lt: SmugMug naujas albumas

en: Album
lt: Albumas

en: Title of the album that will be created (required).
lt: Pavadinimas albumo, kuris bus sukurtas (privaloma).

en: Description of the album that will be created (optional).
lt: Aprašymas albumo, kuris bus sukurtas (privaloma).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
lt: Pavadinimas:

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
lt: Kategorija:

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
lt: Aprašymas:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
lt: Šablonas:

[ctx: smug album privacy]
en: Public
lt: Viešas

en: Privacy:
lt: Privatumas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Login failed
lt: Prisijungimas nepavyko

en: Invalid API key
lt: Neteisingas API raktas

en: Account
lt: Paskyra

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
lt: Anonimas

[ctx: smug account settings]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
lt: El. paštas:

en: Change Account
lt: Keisti paskyrą

en: Nickname:
lt: Slapyvardis:

en: New Album
lt: Naujas albumas

[ctx: reload album list]
en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Reload album list
lt: Įkelti iš naujo albumo sąrašą

en: Destination
lt: Tikslas

en: Options
lt: Parinktys

en: Resize photos before uploading
lt: Pakeisti paveikslėlių dydį prieš įkeliant

en: Maximum dimension:
lt: Didžiausi išmatavimai:

en: JPEG quality:
lt: JPEG kokybė:

en: Start Download
lt: Pradėti atsisiuntimą

en: Start Upload
lt: Pradėti įkėlimą

en: Author and maintainer
lt: Autorius ir prižiūrėtojas

en: Cannot open file
lt: Nepavyksta atverti failo

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
lt: Nepavyko išsaugoti paveikslėlio: %1
    Ar norite tęsti?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
lt: Nepavyko atsiųsti paveikslėlio: %1
    Ar norite tęsti?
