kipiplugins - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: <p>This is the current processing status.</p>
lv: <p>Šis ir šobrīdējais apstrādes statuss.</p>

en: <i>unavailable</i>
lv: <i>nav pieejams</i>

en: 
    %1|Camera RAW files
lv: 
    %1|Fotoaparāta RAW faili

en: Select an Image
lv: Izvēlieties attēlu

en: Select Images
lv: Izvēlieties attēlus
