kipiplugin_smug - en to mai translation catalogue (9 entries)

en: Album
mai: एल्बम

en: Password:
mai: कूटशब्द:

en: Login failed
mai: लागिन असफल

en: Account
mai: खाता

en: Nickname:
mai: उपनामः

en: Destination
mai: गंतव्य

en: Options
mai: विकल्प

en: Author and maintainer
mai: लेखक आ मेंटेनर

en: Cannot open file
mai: फाइल नहि खोलि सकल
