kipiplugin_flickrexport - en to nb translation catalogue (79 entries)

en: Various
nb: Diverse

en: Check if photo should be publicly visible or use Upload Options tab to specify this for all images
nb: Kryss av om bildet skal være synlig for alle, eller bruk fanen Opplastingsvalg til å oppgi dette for alle bilder

en: Check if photo should be visible to family or use Upload Options tab to specify this for all images
nb: Kryss av om bildet skal være synlig for familien, eller bruk fanen Opplastingsvalg til å oppgi dette for alle bilder

en: Check if photo should be visible to friends or use Upload Options tab to specify this for all images
nb: Kryss av om bildet skal være synlig for venner, eller bruk fanen Opplastingsvalg til å oppgi dette for alle bilder

en: Indicate the safety level for the photo or use Upload Options tab to specify this for all images
nb: Oppgi sikkerhetsnivå for bildet, eller bruk fanen Opplastingsvalg for å oppgi dette for alle bilder

en: Indicate what kind of image this is or use Upload Options tab to specify this for all images
nb: Oppgi hva slags bilde dette er, eller bruk fanen Opplastingsvalg for å oppgi dette for alle bilder

en: Add extra tags per image or use Upload Options tab to add tags for all images
nb: Legg til  ekstra etiketter pr. bilde eller bruk fanen Opplastingsvalg for å legge til etiketter for alle bilder

en: Enter extra tags, separated by commas.
nb: Skriv inn ekstra etiketter her, atskilt med komma.

en: No photo specified
nb: Du har ikke oppgitt noe foto

en: General upload failure
nb: Feil ved opplastingen

en: Filesize was zero
nb: Filstørrelsen var null

en: Filetype was not recognized
nb: Filtypen kunne ikke gjenkjennes

en: User exceeded upload limit
nb: Brukeren har overskredet sin grense for opplasting

en: Invalid signature
nb: Ugyldig signatur

en: Missing signature
nb: Manglende signatur

en: Login Failed / Invalid auth token
nb: Feil ved innlogging / Ugyldig symbol for autorisasjon

en: Invalid API Key
nb: Ugyldig API-nøkkel

en: Service currently unavailable
nb: Tjenesten er utilgjengelig akkurat nå

en: Invalid Frob
nb: Ugyldig Frob

en: Format "xxx" not found
nb: Formatet «xxx» finnes ikke

en: Method "xxx" not found
nb: Metoden «xxx» finnes ikke

en: Invalid SOAP envelope
nb: Ugyldig SOAP-konvolutt

en: Invalid XML-RPC Method Call
nb: Ugyldig kall til XML_RPC-metode

en: The POST method is now required for all setters
nb: POST-metoden er nå påkrevet for all opplasting

en: Unknown error
nb: Ukjent feil

en: Error
nb: Feil

en: Error Occurred: %1
    Cannot proceed any further.
nb: Det oppstod en feil: %1
    Kan ikke fortsette.

en: PhotoSet creation failed:
nb: PhotoSet-oppretting mislyktes:

en: Failed to fetch list of photo sets.
nb: Klarte ikke å hente lister over fotosett.

en: Failed to upload photo
nb: Klarte ikke å laste opp foto

en: Failed to query photo information
nb: Klarte ikke å spørre etter fotoinformasjon

en: Remove Account
nb: Fjern konto

[ctx: photo permissions]
en: Public
nb: Offentlig

en: This is the list of images to upload to your Flickr account.
nb: Dette er lista over bilder som skal lastes opp til Flickrkontoen din.

en: Extra tags
nb: Ekstra etiketter

[ctx: photo permissions]
en: Family
nb: Familie

[ctx: photo permissions]
en: Friends
nb: Venner

en: Safety level
nb: Sikkerhetsnivå

en: Content type
nb: Innholdstype

[ctx: photo safety level]
en: Safe
nb: Sikker

[ctx: photo safety level]
en: Moderate
nb: Moderat

[ctx: photo safety level]
en: Restricted
nb: Begrenset

[ctx: photo content type]
en: Photo
nb: Foto

[ctx: photo content type]
en: Screenshot
nb: Skjermbilde

[ctx: photo content type]
en: Other
nb: Andre

en: Tag options
nb: Valg for etiketter

en: Use Host Application Tags
nb: Bruk etiketter fra vertsprogrammet

en: More tag options
nb: Flere valg for etiketter

en: Added Tags:
nb: Etiketter som er lagt til:

en: Enter new tags here, separated by commas.
nb: Skriv inn nye etiketter her, atskilt med komma.

en: Add tags per image
nb: Legg til etiketter pr. bilde

en: If checked, you can set extra tags for each image in the File List tab
nb: Hvis dette er krysset av kan du oppgi ekstra etiketter for hvert bilde i fanen Filliste

en: Strip Spaces From Tags
nb: Ta vekk mellomrom fra etikettene

en: Publication Options
nb: Valg for publisering

[ctx: As in accessible for people]
en: Public (anyone can see them)
nb: Offentlig (hvem som helst kan se dem)

en: Visible to Family
nb: Synlig for familien

en: Visible to Friends
nb: Synlig for venner

en: More publication options
nb: Flere valg for publisering

en: Safety level:
nb: Sikkerhetsnivå:

en: Safe
nb: Sikker

en: Moderate
nb: Middels

en: Restricted
nb: Begrenset

en: Content type:
nb: Innholdstype:

en: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a> Export</h2></b>
nb: <b><h2><a href='http://www.23hq.com'><font color="#7CD164">23</font></a>  Eksport</h2></b>

en: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Export</h2></b>
nb: <b><h2><a href='http://www.flickr.com'><font color="#0065DE">flick</font><font color="#FF0084">r</font></a> Eksport</h2></b>

en: Fewer publication options
nb: Færre valg for publisering

en: Fewer tag options
nb: Færre valg for etiketter

en: Export to %1 Web Service
nb: Eksporter til %1 web-tjeneste

en: Start Uploading
nb: Start opplastingen

en: Author and maintainer
nb: Utvikler og vedlikeholder

en: Developer
nb: Utvikler

en: Flickr Export
nb: Flickr-eksport

en: Failed to Fetch Photoset information from %1. %2
nb: Klarte ikke å hente Photoset-informasjon fra %1. %2

en: Warning
nb: Advarsel

en: Failed to upload photo into %1. %2
    Do you want to continue?
nb: Klarte ikke å laste opp fotoet til %1. %2
    Vil du fortsette?

en: Continue
nb: Fortsett

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nb: &Eksporter

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje

en: Export to Flick&r...
nb: Eksport til Flick&r …
