kipiplugin_facebook - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Privacy setting of the album that will be created (required).
nl: Beschermingsinstellingen van het aan te maken album (vereist).

en: Only Me
nl: Alleen mijzelf

en: Only Friends
nl: Alleen vrienden

en: Friends of Friends
nl: Vrienden van vrienden

en: My Networks and Friends
nl: Mijn netwerk en vrienden

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Validate previous session...
nl: Vorige sessie valideren...

en: Upgrading to OAuth...
nl: Naar OAuth opwaarderen...

en: Facebook Application Authorization
nl: Autorisatie van de Facebook-applicatie

en: Please follow the instructions in the browser window. When done, copy the Internet address from your browser into the textbox below and press "OK".
nl: Volg de instructies in het browservenster. Als dat is gedaan, kopieer dan het internetadres uit uw browser in het onderstaande tekstvak en druk op "OK".

en: Canceled by user.
nl: Afgebroken door gebruiker.

en: The service is not available at this time.
nl: De service is nu niet beschikbaar.

en: The application has reached the maximum number of requests allowed.
nl: De applicatie heeft het maximum aantal toegestane verzoeken bereikt.

en: Invalid session key or session expired. Try to log in again.
nl: Ongeldige sessiesleutel of de sessie is verlopen. Probeer opnieuw in te loggen.

en: Invalid album ID.
nl: Ongeldige album-ID.

en: Album is full.
nl: Album is vol.

en: Missing or invalid file.
nl: Ontbrekend of ongeldig bestand.

en: Too many unapproved photos pending.
nl: Er zijn te veel niet goedgekeurde foto's in de wachtrij.

en: Error
nl: Fout

en: Export to Facebook Web Service
nl: Exporteren naar de Facebook-webservice

en: Start Upload
nl: Uploaden starten

en: Start upload to Facebook web service
nl: Start het uploaden naar de Facebook-webservice

en: Facebook Export
nl: Facebook-export

en: A tool to export image collection to/from Facebook web service.
nl: Een hulpmiddel voor het exporteren van een verzameling van/naar de Facebook-webservice.

en: Author and maintainer
nl: Auteur en onderhouder

en: <auto create>
nl: <automatisch aanmaken>

en: Facebook Call Failed: %1
nl: Facebook oproep is mislukt: %1

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: After you have been logged out in the browser, click "Continue" to authenticate for another account
nl: Nadat u zich in de browser hebt afgemeld, klik op "Doorgaan" om de authenticatie te doen voor een ander account

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Facebook export
nl: Facebook-export

en: Cannot open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Uploading Failed
nl: Uploaden is mislukt

en: Failed to upload photo into Facebook: %1
    Do you want to continue?
nl: Het uploaden van een foto naar Facebook is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

en: Facebook Call Failed: %1
nl: Facebook oproep is mislukt: %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nl: &Exporteren

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Export to &Facebook...
nl: Naar &Facebook exporteren...
