kipiplugin_printimages - en to nl translation catalogue (95 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Image)
en: &Image
nl: Af&beelding

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Print images
nl: Afbeeldingen afdrukken

en: Print Assistant...
nl: Assistent voor afdrukken...

en: Print Images
nl: Afbeeldingen afdrukken

en: Please select one or more photos to print.
nl: Selecteer een of meer foto's om af te drukken.

en: Print Assistant
nl: Afdrukassistent

en: Unable to create a temporary folder. Please make sure you have proper permissions to this folder and try again.
nl: Het aanmaken van een tijdelijke map is mislukt. Verzeker u ervan dat u de benodigde rechten hebt voor deze map en probeer het opnieuw.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop photos, just scale them.
nl: Foto's niet bijsnijden, alleen schalen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableCrop)
en: Do not crop
nl: Niet bijsnijden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate photo to the left
nl: Foto linksom draaien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateLeft)
en: Rotate &left
nl: &Linksom draaien

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate photo to the right
nl: Foto rechtsom draaien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropRotateRight)
en: Rotate &right
nl: &Rechtsom draaien

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropPrev) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageDown)
en: Previous photo
nl: Vorige foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropPrev)
en: << Pr&evious
nl: << Vorig&e

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, BtnCropNext) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Next photo
nl: Volgende foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnCropNext)
en: Ne&xt >>
nl: V&olgende >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblCropPhoto)
en: Photo 0 of 0
nl: Foto 0 van 0

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIPIPrintImagesPlugin::CropFrame, cropFrame)
en: Move the box in order to crop photos so that they fit inside the photo sizes you have given.  
    You can crop each image differently, or just click the 'Next' button to use the default crop 
    setting for each photo.
    Enable "Do not crop" to avoid cropping all of the photos.
nl: Verplaats het vak om foto's bij te snijden zodat ze in de opgegeven grootte passen.  
    U kunt elke afbeelding afzonderlijk bijsnijden of klik alleen  op de knop Volgende om de standaardinstelling voor het bijsnijden van elke foto te gebruiken.
    Activeer "Niet bijsnijden" om te vermijden dat alle foto's worden bijgesneden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, BtnSaveAs)
en: Save As
nl: Opslaan als

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLayout)
en: Custom layout
nl: Aangepaste indeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photoGridCheck)
en: Photo grid
nl: Fotoraster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fitAsManyCheck)
en: Fit as many as possible
nl: Zoveel als mogelijk is laten passen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_photosXPageCheck)
en: Photos per page
nl: Foto's per pagina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows
nl: Rijen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns
nl: Kolommen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Photo size
nl: Fotoafmetingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintAutoRotate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autorotate)
en: Auto rotate
nl: Automatisch roteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_doneButton)
en: Done
nl: Gereed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Photos:
nl: Foto's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Sheets:
nl: Vellen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Empty slots:
nl: Lege slots:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to PDF
nl: Naar PDF afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to JPG
nl: Naar JPG afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_printer_choice)
en: Print to gimp
nl: Naar gimp afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pagesetup)
en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblPreview)
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, BtnPreviewPageUp)
en: Next page
nl: Volgende pagina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Captions:
nl: Titels:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: No captions
nl: Geen titels

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Image file names
nl: Afbeeldingsbestandsnamen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Exif date-time
nl: Exif datum-tijd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Comments
nl: Commentaar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_captions)
en: Free
nl: Vrij

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_free_label)
en: %f  filename, %t exposure time, %c comment, %i ISO, %d date-time, %r resolution, %a aperture, %l focal length, \n newline
nl: %f  bestandsnaam, %t belichtingstijd, %c commentaar  %i ISO, %d datum-tijd  %r resolutie, %a diafragma, %l brandpuntsafstand, \n nieuwe regel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sameCaption)
en: same to all
nl: hetzelfde naar alles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSaveSettings) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_setDefault)
en: Use as default
nl: Als standaard gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Family:
nl: Familie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
nl: Kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Size:
nl: Grootte:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrintOptionsPage)
en: Image Settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupImage)
en: Position
nl: Positie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupScaling)
en: Scaling
nl: Schalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mNoScale)
en: &No scaling
nl: &Niet schalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleToPage)
en: &Fit image to page
nl: &Schalen tot paginagrootte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintEnlargeSmallerImages)
en: Enlarge smaller images
nl: Kleinere afbeeldingen vergroten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mScaleTo)
en: &Scale to:
nl: S&chalen naar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintKeepRatio)
en: Keep ratio
nl: Verhoudingen behouden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSaveSettings)
en: Use these scaling options as default.
nl: Gebruik deze schaaloptie als standaard.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Photos per page:
nl: Foto's per pagina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Multiple pages:
nl: Meerdere pagina's:

en: Choose your grid size
nl: Uw roosterafmetingen kiezen

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Insert number of rows
nl: Aantal rijen invoegen

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Insert number of columns
nl: Aantal kolommen invoegen

en: Choose to have a custom photo size album
nl: Kiezen voor aangepaste afmetingen van een fotoalbum

en: Photo height
nl: Hoogte van foto

en: Insert photo height
nl: Hoogte van foto invoegen

en: Photo width
nl: Breedte van foto

en: Insert photo width
nl: Breedte van foto invoegen

en: Auto rotate photo
nl: Foto automatisch roteren

en: Kipi-plugins image printing
nl: Kipi-plugin voor afbeeldingen afdrukken

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Select page layout
nl: Paginaopmaak selecteren

en: Crop photos
nl: Foto's bijsnijden

en: Custom
nl: Aangepast

en: Print assistant
nl: Assistent voor afdrukken

en: A tool to print images
nl: Een hulpmiddel voor het afdrukken van afbeeldingen

en: Author
nl: Auteur

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Contributor
nl: Bijdrager

en: Unsupported Paper Size
nl: Niet-ondersteunde papiergrootte

en: Photo %1 of %2
nl: Foto %1 van %2

en: Page %1 of %2
nl: Pagina %1 van %2

en: Add again
nl: Opnieuw toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Output Path
nl: Uitvoerpad

en: Overwrite File
nl: Bestand overschrijven

en: The following file will be overwritten. Are you sure you want to overwrite it?
nl: Het volgende bestand zal worden overschreven. Wilt u dit bestand overschrijven?

en: Could not save file, please check your output entry.
nl: Kon het bestand niet opslaan, gaarne uw uitvoergegevens controleren.

en: Could not remove the GIMP's temporary files.
nl: Het verwijderen van de tijdelijke bestanden van The Gimp is mislukt.

en: There was an error launching the GIMP. Please make sure it is properly installed.
nl: Het opstarten van The Gimp gaf een fout. Verzeker u ervan dat dit programma correct is geïnstalleerd.

en: Empty output path.
nl: Bestandspad legen.
