kipiplugin_sendimages - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Error opening input file
nl: Fout bij openen van invoerbestand

en: Error opening temporary folder
nl: Fout bij openen van tijdelijke map

en: Cannot resize image. Aborting.
nl: Kan afbeeldingsgrootte niet wijzigen. Gestopt.

en: Cannot save resized image (JPEG). Aborting.
nl: Kan gewijzigde JPEG-afbeelding niet opslaan. Gestopt.

en: Cannot save resized image (PNG). Aborting.
nl: Kan gewijzigde PNG-afbeelding niet opslaan. Gestopt

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nl: &Exporteren

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Email Images...
nl: Afbeeldingen e-mailen...

en: Email images
nl: Afbeeldingen e-mailen

en: Operation canceled by user
nl: Operatie door gebruiker geannuleerd

en: Resizing %1
nl: %1 wordt verkleind

en: %1 resized successfully
nl: Grootte wijzigen van %1 is voltooid

en: Failed to resize %1: %2
nl: Kon grootte van %1 niet wijzigen: %2

en: There are no files to send
nl: Er zijn geen te verzenden bestanden

en: Build images properties file
nl: Bestand met afbeeldingseigenschappen aanmaken

en: no caption
nl: geen titel

en: no keywords
nl: geen steekwoorden

en: file "%1":
    Original images: %2
nl: bestand "%1"
    Oorspronkelijke afbeeldingen: %2

en: Comments: %1
nl: Commentaar: %1

en: Rating: %1
nl: Waardering: %1

en: properties.txt
nl: eigenschappen.txt

en: Image properties file cannot be opened
nl: Bestand met afbeeldingseigenschap kan niet geopend worden

en: Image properties file done
nl: Bestand met afbeeldingseigenschap is aangemaakt

en: Processing Failed
nl: Bewerking is mislukt

en: Some images cannot be resized.
    Do you want them to be added as attachments without resizing?
nl: Van enkele afbeeldingen kon de grootte niet worden gewijzigd.
    Wilt u ze ongewijzigd toevoegen als bijlagen?

en: The file "%1" is too big to be sent, please reduce its size or change your settings
nl: Het bestand "%1" is te groot om te worden  verzonden, gaarne zijn grootte verminderen of uw instellingen wijzigen

en: Starting default desktop email program...
nl: Standaard bureaublad-e-mailprogramma wordt gestart...

en: Failed to start "%1" program. Check your system.
nl: Kan programma '%1' niet starten. Controleer uw systeem.

en: Starting "%1" program...
nl: Programma "%1" wordt opgestart...

en: After having sent your images by email...
nl: Nadat uw afbeeldingen per e-mail zijn verzonden...

en: Press 'Close' button to clean up temporary files
nl: Klik op de Sluiten-knop om de tijdelijke bestanden op te ruimen

en: Email Images Options
nl: Opties voor het e-mailen van afbeeldingen

[ctx: @action:button]
en: &Send
nl: Ver&zenden

en: Send Images
nl: Afbeeldingen verzenden

en: A tool to e-mail items
nl: Een hulpmiddel voor het e-mailen van items

en: Author and Maintainer
nl: Auteur en onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Mail program:
nl: E-mailprogramma:

[ctx: default desktop mail agent]
en: Default
nl: Standaard

en: Select your preferred external email program here. <b>Default</b> is the current email program set in desktop system settings.
nl: Selecteer <b>hier</b> het e-mailprogramma dat u wilt gebruiken. <b>Standaard</b> is het e-mailprogramma dat is ingesteld in systeeminstellingen van bureaublad.

en: Attach a file with image properties from %1
nl: Voeg een bestand toe met afbeeldingseigenschappen uit %1

en: If you enable this option, all image properties set by %1 as Comments, Rating, or Tags, will be added as an attached file.
nl: Als u deze optie inschakelt worden alle afbeeldingseigenschappen ingesteld als in %1 als Commentaar, Waardering of Tags, ingevoegd als een bijgevoegd bestand.

en: Maximum email size limit:
nl: Maximale e-mailgrootte:

en: Adjust image properties
nl: Afbeeldingseigenschappen aanpassen

en: If you enable this option, all images to be sent can be resized and recompressed.
nl: Als u deze optie aanzet, kan de grootte van de te verzenden afbeeldingen worden aangepast en opnieuw gecomprimeerd.

en: Image Properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: Very Small (320 pixels)
nl: Heel klein (320 pixels)

en: Small (640 pixels)
nl: Klein (640 pixels)

en: Medium (800 pixels)
nl: Middel (800 pixels)

en: Big (1024 pixels)
nl: Groot (1024 pixels)

en: Very Big (1280 pixels)
nl: Zeer groot (1280 pixels)

en: Large - for printing (1600 pixels)
nl: Groot - voor afdrukken (1600 pixels)

en: <p>Select the size of the images that are to be sent:</p><p><b>%1</b>: use this if you have a very slow Internet connection or the target mailbox size is very limited.</p><p><b>%2</b>: use this if you have a slow Internet connection and the target mailbox size is limited.</p><p><b>%3</b>: this is the default value for medium Internet connection speed and target mailbox size.</p><p><b>%4</b>: use this if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p><p><b>%5</b>: use this if you have no size or speed restrictions.</p><p><b>%6</b>: use this only for printing purposes.</p><p><b>%7</b>: use this for optimal viewing on Full HD displays. Only if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p><p><b>%8</b>: use this for optimal viewing on Ultra HD displays. Only if you have a high-speed Internet connection and the target mailbox size is not limited.</p>
nl: <p>Selecteer de grootte van de te verzenden afbeeldingen:</p><p><b>%1</b>: gebruik dit als u over een zeer trage internetverbinding beschikt of als het postvak van de ontvanger zeer beperkt is in grootte.</p><p><b>%2</b>: gebruik dit als u over een trage internetverbinding beschikt en als het postvak van de ontvanger beperkt is in grootte.</p><p><b>%3</b>: dit is de standaardwaarde voor een gemiddelde internetverbinding en een gemiddelde postvakgrootte van de ontvanger.</p><p><b>%4</b>: gebruik dit als u over een snelle internetverbinding beschikt en als het postvak van de ontvanger niet beperkt is in grootte.</p><p><b>%5</b>: gebruik dit als u geen enkele beperking in grootte of snelheid hebt.</p><p><b>%6</b>: gebruik dit alleen voor afdrukdoeleinden.</p><p><b>%7</b>: gebruik dit voor optimaal kijken op Full HD schermen. Alleen als u een hogesnelheidsinternetverbinding hebt en de grootte van de doelmailbox is niet gelimiteerd.</p><p><b>%8</b>: gebruik dit voor optimaal bekijken op Ultra HD schermen. Alleen als u een hogesnelheidsinternetverbinding hebt en de grootte van de doelmailbox is niet gelimiteerd.</p>

en: Image size:
nl: Afbeeldingsgrootte:

en: <p>Select the file format of the image files to be sent.</p>
nl: <p>Selecteer het bestandsformaat voor de te verzenden afbeeldingen.</p>

en: <p><b>JPEG</b>: The Joint Photographic Experts Group file format is a good web file format but it uses lossy compression.</p><p><b>PNG</b>: the Portable Network Graphics format is an extensible file format for the lossless, portable, well-compressed storage of raster images. PNG provides a patent-free replacement for GIF and can also replace many common uses of TIFF. PNG is designed to work well in online viewing applications, such as the World Wide Web, so it is fully streamable with a progressive display option. Also, PNG can store gamma and chromaticity data for improved color-matching on heterogeneous platforms.</p>
nl: <p><b>JPEG</b>: het bestandsformaat van de Joint Photographic Experts Group is een bestandsformaat dat geschikt is voor web-toepassingen. Het gebruikt een compressietechniek dat voor kwaliteitsverlies zorgt.</p><p><b>PNG</b>: het Portable Network Graphics-formaat is een uitbreidbaar bestandsformaat voor het bewaren van overdraagbare en goed gecomprimeerde bestanden in rasterformaat. PNG is een patentvrije vervanging voor GIF en kan het TIFF-formaat vaak ook vervangen . PNG is ontworpen voor gebruik in online-viewing-toepassingen zoals het World Wide Web. Het is dus volledig streamable met een 'progressieve display'-optie. Ook kan PNG gamma- en chromaticity-gegevens bewaren voor verbeterde kleurovereenkomsten op heterogene platformen.</p>

en: Image format:
nl: Afbeeldingsformaat:

en: <p>The new compression value of JPEG images to be sent:</p>
nl: <p>De nieuwe compressiewaarde voor de te verzenden JPEG-afbeeldingen:</p>

en: <p><b>1</b>: very high compression<br/><b>25</b>: high compression<br/><b>50</b>: medium compression<br/><b>75</b>: low compression (default value)<br/><b>100</b>: no compression</p>
nl: <p><b>1</b>: zeer hoge compressie<br/><b>25</b>: hoge compressie<br/> <b>50</b>: gemiddelde compressie<br/><b>75</b>:lage compressie (standaardwaarde)<br/><b>100</b>:geen compressie</p>

en: Image quality:
nl: Afbeeldingskwaliteit:
