kipiplugin_smug - en to nl translation catalogue (81 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
nl: I&mporteren

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nl: &Exporteren

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Export to &SmugMug...
nl: Naar &SmugMug exporteren...

en: Import from &SmugMug...
nl: Uit &SmugMug importeren...

en: SmugMug New Album
nl: Nieuw SmugMug-album

en: These are basic settings for the new SmugMug album.
nl: Dit zijn de basisinstellingen voor het nieuw SmugMug-album.

en: Title of the album that will be created (required).
nl: Titel van het album dat zal worden aangemaakt (vereist).

en: Category of the album that will be created (required).
nl: Categorie van het album dat zal worden aangemaakt (vereist).

en: Subcategory of the album that will be created (optional).
nl: Subcategorie van het album dat zal worden aangemaakt (optioneel).

en: Description of the album that will be created (optional).
nl: Beschrijving van het album dat zal worden aangemaakt (optioneel).

en: Album template for the new album (optional).
nl: Albumsjabloon voor een nieuw album (optioneel).

[ctx: new smug album dialog]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: new smug album dialog]
en: Category:
nl: Categorie:

[ctx: new smug album dialog]
en: Subcategory:
nl: Subcategorie:

[ctx: new smug album dialog]
en: Description:
nl: Beschrijving:

[ctx: new smug album dialog]
en: Template:
nl: Sjabloon:

en: Security && Privacy
nl: Beveiliging && privacy

en: These are security and privacy settings for the new SmugMug album.
nl: Dit zijn de beveiliging- en privacy-instellingen voor het nieuwe SmugMug-album.

[ctx: smug album privacy]
en: Public
nl: Publiek

en: Public album is listed on your public SmugMug page.
nl: Een publiek album staat in de lijst op uw publieke SmugMug-pagina.

[ctx: smug album privacy]
en: Unlisted
nl: Uit de lijst gehaald

en: Unlisted album is only accessible via URL.
nl: Een uit de lijst gehaald album is alleen toegankelijk via de URL.

en: Require password to access the album (optional).
nl: Wachtwoord vereist voor toegang tot het album (optioneel).

en: Password hint to present to users in the password prompt (optional).
nl: Wachtwoord hint die aan de gebruikers getoond wordt bij de prompt om het wachtwoord (optioneel).

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Password Hint:
nl: Wachtwoord hint:

en: Logging in to SmugMug service...
nl: Aanmelden bij de SmugMug-service...

en: Login failed
nl: Aanmelden mislukt

en: Invalid user/nick/password
nl: Ongeldige gebruiker/bijnaam/wachtwoord

en: Invalid API key
nl: Ongeldige API-sleutel

en: Error
nl: Fout

en: This is the list of images to upload to your SmugMug account.
nl: Dit is de lijst met te uploaden afbeeldingen naar uw SmugMug-account.

en: This is a clickable link to open the SmugMug home page in a web browser.
nl: Dit is een aanklikbare koppeling om de SmugMug-homepagina te openen in uw webbrowser.

en: This is the SmugMug account that will be used to authenticate.
nl: Dit is het SmugMug-account dat zal worden gebruikt voor authenticatie.

[ctx: smug account login]
en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Login as anonymous to SmugMug web service.
nl: Anoniem aanmelden op de SmugMug-webservice.

en: SmugMug Account
nl: SmugMug-account

en: Login to SmugMug web service using email and password.
nl: Aanmelden bij de SmugMug-webservice met e-mailadres en wachtwoord.

[ctx: smug account settings]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: smug account settings]
en: Email:
nl: E-mailadres:

en: Change Account
nl: Wijzig account

en: Change SmugMug Account used to authenticate
nl: Wijzig het SmugMug-account dat zal worden gebruikt voor de authenticatie

en: This is the SmugMug album that will be used for transfer.
nl: Dit is het SmugMug-album dat zal worden gebruikt voor het overdragen.

en: Nickname:
nl: Schermnaam:

en: Nickname of SmugMug user to list albums.
nl: Bijnaam van de SmugMug-gebruiker voor het laten zien van albums.

en: Site Password:
nl: Wachtwoord van de site:

en: Site-wide password for specified SmugMug nick/user.
nl: Site-breed wachtwoord voor de gespecificeerde SmugMug bijnaam/gebruiker.

en: Album Password:
nl: Wachtwoord van album:

en: Password for SmugMug album.
nl: Wachtwoord van SmugMug-album.

en: New Album
nl: Nieuw album

en: Create new SmugMug album
nl: Maak een nieuw SmugMug-album aan

[ctx: reload album list]
en: Reload
nl: Herladen

en: Reload album list
nl: Laad de albumlijst opnieuw

en: Destination
nl: Bestemming

en: This is the location where SmugMug images will be downloaded.
nl: Dit is de locatie waar SmugMug afbeeldingen naar gedownload zullen worden.

en: Options
nl: Opties

en: These are options that will be applied to images before upload.
nl: Deze opties zullen worden toegepast op de foto's vóór het uploaden.

en: Resize photos before uploading
nl: Grootte van foto's wijzigen vóór het uploaden

en: Maximum dimension:
nl: Maximale afmeting:

en: JPEG quality:
nl: JPEG-kwaliteit:

en: Import from SmugMug Web Service
nl: Importeren van de SmugMug-webservice

en: Start Download
nl: Downloaden starten

en: Start download from SmugMug web service
nl: Start het downloaden vanaf de SmugMug-webservice

en: Export to SmugMug Web Service
nl: Exporteren naar de SmugMug-webservice

en: Start Upload
nl: Uploaden starten

en: Start upload to SmugMug web service
nl: Start het uploaden naar de SmugMug-webservice

en: Smug Import/Export
nl: Smug import/export

en: A tool to import/export image collections from/to the SmugMug web service.
nl: Een hulpmiddel voor het im/exporteren van een afbeeldingenverzameling van/naar de SmugMug-webservice.

en: Author and maintainer
nl: Auteur en onderhouder

en: <qt>Enter the <b>email address</b> and <b>password</b> for your <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a> account</qt>
nl: <qt>Voer een <b>e-mailadres</b> en <b>wachtwoord</b> in van uw <a href="http://www.smugmug.com">SmugMug</a>-account</qt>

en: SmugMug Call Failed: %1
nl: SmugMug-call is mislukt: %1

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: Smug Import
nl: Uit Smug importeren

en: Smug Export
nl: Naar Smug exporteren

en: Cannot open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Uploading Failed
nl: Uploaden is mislukt

en: Failed to upload photo to SmugMug.
    %1
    Do you want to continue?
nl: Het uploaden van een foto naar SmugMug is mislukt.
    %1
    Wilt u doorgaan?

en: Processing Failed
nl: Bewerking is mislukt

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
nl: Het opslaan van een foto is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
nl: Het downloaden van een foto is mislukt: %1
    Wilt u doorgaan?
