kipiplugins - en to nl translation catalogue (84 entries)

en: <p>This is the current processing status.</p>
nl: <p>Dit is de huidige processtatus.</p>

en: <p>This is the batch job progress as a percentage.</p>
nl: <p>Dit is de voortgang van de batchjob in procenten.</p>

en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

en: Close
nl: Sluiten

en: <i>unavailable</i>
nl: <i>niet beschikbaar</i>

en: <i>Make:</i>
nl: <i>Merk:</i>

en: <i>Created:</i>
nl: <i>Aangemaakt:</i>

en: <i>Aperture:</i>
nl: <i>Diafagma:</i>

en: <i>Focal:</i>
nl: <i>Scherpte:</i>

en: <i>Exposure:</i>
nl: <i>Belichting:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
nl: <i>Gevoeligheid:</i>

en: 
    %1|Camera RAW files
nl: 
    %1|RAW-bestanden van camera's

en: Select an Image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Select Images
nl: Afbeeldingen selecteren

en: Login:
nl: Aanmelden:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: &Login
nl: Aanme&lden

en: &Skip
nl: Over&slaan

[ctx: @title:window]
en: Error
nl: Fout

en: Password cannot be empty.
nl: Wachtwoord mag niet leeg zijn.

en: Title:
nl: Titel:

en: Time Stamp:
nl: Tijdstempel:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Location:
nl: Locatie:

en: These are basic settings for the new %1 album.
nl: Dit zijn de basisinstellingen voor het nieuw %1-album.

en: Title of the album that will be created (required).
nl: Titel van het album dat zal worden aangemaakt (vereist).

en: Date and Time of the album that will be created (optional).
nl: Datum en tijd van het aan te maken album (optioneel).

en: Description of the album that will be created (optional).
nl: Beschrijving van het album dat zal worden aangemaakt (optioneel).

en: Location of the album that will be created (optional).
nl: Locatie van het aan te maken album (optioneel).

[ctx: @action:button]
en: &Start
nl: &Starten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel current operation
nl: Huidige operatie annuleren

en: Handbook
nl: Handboek

en: About...
nl: Info over...

en: Version: %1
nl: Versie: %1

en: About %1
nl: Info over %1

en: Copyright 2003-2016, KDE developers team
nl: Copyright 2003-2016, het team van ontwerpers van KDE

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: User1
nl: Gebruiker1

en: User2
nl: Gebruiker2

en: User3
nl: Gebruiker3

en: User4
nl: Gebruiker4

en: User5
nl: Gebruiker5

en: User6
nl: Gebruiker6

en: Add new images to the list
nl: Nieuwe afbeeldingen aan de lijst toevoegen

en: Remove selected images from the list
nl: Geselecteerde afbeeldingen uit de lijst verwijderen

en: Move current selected image up in the list
nl: Geselecteerde afbeeldingen hoger in de lijst zetten

en: Move current selected image down in the list
nl: Geselecteerde afbeeldingen lager in de lijst zetten

en: Clear the list.
nl: De lijst wissen.

en: Load a saved list.
nl: Een opgeslagen lijst laden.

en: Save the list.
nl: De lijst opslaan.

en: Select the image file list to load
nl: Selecteer het te laden bestand met de lijst afbeeldingen

en: All Files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: Select the image file list to save
nl: Selecteer het bestand met de lijst afbeeldingen om op te slaan

en: Output file format:
nl: Formaat van uitvoerbestand:

en: <p>Set the output file format to use here:</p><p><b>JPEG</b>: output the processed image in JPEG format. This format will give smaller-sized files.</p><p><b>Warning: Due to the destructive compression algorithm, JPEG is a lossy quality format.</b></p><p><b>TIFF</b>: output the processed image in TIFF format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PNG</b>: output the processed image in PNG format. This generates large files, without losing quality. Image is compressed.</p><p><b>PPM</b>: output the processed image in PPM format. This generates the largest files, without losing quality. Image is not compressed.</p>
nl: <p>Stel het formaat van het te gebruiken uitvoerbestand hier in:</p> <p><b>JPEG</b>: voer de te bewerken afbeelding uit in JPEG-formaat. Dit formaat geeft kleinere afmetingen van de bestanden.</p> <p><b>Waarschuwing: vanwege het destructieve compressiealgorithme, heeft het JPEG-formaat kwaliteitsverlies tot gevolg.</b></p> <p><b>TIFF</b>: voer de te bewerken afbeelding uit in TIFF-formaat. Dit genereert grote bestanden, zonder verlies in kwaliteit. De afbeelding is gecomprimeerd.</p> <p><b>PNG</b>: voer de te bewerken afbeelding uit in PNG-formaat. Dit genereert grote bestanden, Zonder verlies in kwaliteit. De afbeelding is gecomprimeerd.</p> <p><b>PPM</b>: voer de te bewerken afbeelding uit in PPM-formaat. Dit genereert de grootste bestanden, Zonder verlies in kwaliteit. De afbeelding is niet gecomprimeerd.</p>

en: If Target File Exists:
nl: Als doelbestand al bestaat:

en: Overwrite automatically
nl: Automatisch overschrijven

en: Open rename-file dialog
nl: Dialoog voor bestandshernoeming openen

en: Max Dimension
nl: Maximale afmeting

en: Destination
nl: Bestemming

en: Options
nl: Opties

en: This is the list of images to upload to your %1 account.
nl: Dit is de lijst van te uploaden afbeeldingen naar uw %1-account.

en: This is a clickable link to open %1 in a browser.
nl: Dit is een aan te klikken koppeling om %1 in een browser te openen.

en: This is the %1 account that is currently logged in.
nl: Dit is het %1-account dat nu is aangemeld.

[ctx: account settings]
en: Name:
nl: Naam:

en: Change Account
nl: Account wijzigen

en: Change %1 account for transfer
nl: %1-account wijzigen voor de overdracht

en: This is the %1 folder to/from which selected photos will be uploaded/downloaded.
nl: Dit is de map %1 waarnaar/van de geselecteerde foto's zullen worden geüp/download.

en: New Album
nl: Nieuw album

en: Create new %1 folder
nl: Nieuwe map %1 aanmaken

[ctx: album list]
en: Reload
nl: Herladen

en: Reload album list
nl: Laad de albumlijst opnieuw

en: This is the maximum dimension of the images. Images larger than this will be scaled down.
nl: Dit is de maximale afmeting van de afbeeldingen. Grotere afbeeldingen zullen worden verkleind.

en: Original Size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: This is the location where %1 images will be downloaded.
nl: Dit is de locatie waarnaar %1-afbeeldingen gedownload zullen worden.

en: These are the options that would be applied to photos before upload.
nl: Deze opties zullen worden toegepast op de foto's vóór het uploaden.

en: Upload original image file
nl: Origineel afbeeldingsbestand uploaden

en: Resize photos before uploading
nl: Grootte van foto's wijzigen vóór het uploaden

en: Maximum Dimension:
nl: Maximale afmeting:

en: JPEG Quality:
nl: JPEG-kwaliteit:
