kipi-plugins - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Error
nn: Feil

en: Failed to upload photo
nn: Klarte ikkje lasta opp biletet

en: Failed to list folders
nn: Klarte lista opp mapper

en: Export to Dropbox
nn: Eksporterer til Dropbox

en: Start Upload
nn: Start opplasting

en: Start upload to Dropbox
nn: Start opplasting til Dropbox

en: Dropbox Export
nn: Dropbox-eksport

en: A tool to export images to Dropbox
nn: Verktøy for eksport av bilete til Dropbox-tenesta

en: (c) 2013, Saurabh Patel
nn: © 2013 Saurabh Patel

en: Author
nn: Opphavsperson

[ctx: @title:window]
en: Error
nn: Feil

en: No image selected. Please select which images should be uploaded.
nn: Ingen bilete er valt. Vel kva bilete du vil lasta opp.

en: Login Failed
nn: Feil ved innlogging

en: Authentication failed. Do you want to try again?
nn: Feil ved autentisering. Vil du prøva på nytt?

en: Dropbox export
nn: Dropbox-eksport

en: Uploading Failed
nn: Feil ved opplasting

en: Failed to upload photo to Dropbox.
    %1
    Do you want to continue?
nn: Klarte ikkje lasta opp biletet til Dropbox.
    %1
    Vil du halda fram?

en: Dropbox call failed:
    %1
nn: Feil ved Dropbox-kall:
    %1

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nn: &Eksporter

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Export to &Dropbox...
nn: Eksporterer til &Dropbox …
