KDE 4 - en to nn translation catalogue (60 entries)

en: Error
nn: Feil

en: Failed to list folders
nn: Klarte lista opp mapper

en: Failed to create folder
nn: Klarte ikkje oppretta mappe

en: Failed to upload photo
nn: Klarte ikkje lasta opp biletet

en: No photo specified
nn: Inkje bilete valt

en: General upload failure
nn: Generell opplastingsfeil

en: File-size was zero
nn: Filstorleiken var null

en: File-type was not recognized
nn: Kjente ikkje att filformatet

en: User exceeded upload limit
nn: Brukaren har lasta opp for mykje

en: Invalid signature
nn: Ugyldig signatur

en: Missing signature
nn: Manglar signatur

en: Login failed / Invalid auth token
nn: Feil ved innlogging (brukarnamn/passord)

en: Invalid API Key
nn: Ugyldig API-nøkkel

en: Service currently unavailable
nn: Tenesta er ikkje tilgjengeleg no

en: Invalid Frob
nn: Ugyldig frob

en: Format "xxx" not found
nn: Fann ikkje formatet «xxx»

en: Method "xxx" not found
nn: Fann ikkje metoden «xxx»

en: Invalid SOAP envelope
nn: Ugyldig SOAP-konvolutt

en: Invalid XML-RPC Method Call
nn: Ugyldig XML-RPC-metodekall

en: Unknown error
nn: Ukjend feil

[ctx: @title:window]
en: Error
nn: Feil

en: Error occurred: %1
    Unable to proceed further.
nn: Det oppstod ein feil: %1
    Kan ikkje halda fram.

en: Failed to fetch photo-set list
nn: Klarte ikkje henta oversikt over fotoalbum

en: Failed to create album
nn: Klarte ikkje oppretta nytt album

en: Combined String
nn: Kombinert tekst

en: Google Drive Export
nn: Eksport til Google Drive

en: (c) 2013, Saurabh Patel
    (c) 2015, Shourya Singh Gupta
nn: © 2013 Saurabh Patel
    © 2015 Shourya Singh Gupta

en: Author and maintainer
nn: Utviklar og vedlikehaldar

en: Developer
nn: Utviklar

en: Export to Google Drive
nn: Eksporter til Google Drive

en: Start Upload
nn: Start opplasting

en: Start upload to Google Drive
nn: Start opplasting til Google Drive

en: Google Photos/PicasaWeb Export
nn: Eksport til Google Photos/PicasaWeb

en: (c) 2007-2009, Vardhman Jain
    (c) 2008-2016, Gilles Caulier
    (c) 2009, Luka Renko
    (c) 2010, Jens Mueller
    (c) 2015, Shourya Singh Gupta
nn: © 2007–2009 Vardhman Jain
    © 2008–2016 Gilles Caulier
    © 2009 Luka Renko
    © 2010 Jens Mueller
    © 2015 Shourya Singh Gupta

en: Jens Mueller
nn: Jens Müller

en: Start Download
nn: Start nedlasting

en: Google Photo Export
nn: Eksport til Google Photo

en: Warning
nn: Åtvaring

en: Continue
nn: Hald fram

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Failed to save photo: %1
    Do you want to continue?
nn: Klarte ikkje lagra biletet: %1
    Vil du halda fram?

en: Failed to download photo: %1
    Do you want to continue?
nn: Klarte ikkje lasta ned biletet: %1
    Vil du halda fram?

en: Failed to save image to %1
nn: Klarte ikkje lagra biletet til %1

[ctx: @title:window]
en: Warning
nn: Åtvaring

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Access Level
nn: Tilgangsnivå

en: Privacy:
nn: Personvern:

en: Export to &Google Drive...
nn: Eksporter til &Google Drive …

en: Export to &Google Photos/PicasaWeb...
nn: Eksporter til &Google Photos/PicasaWeb …

en: Import from &Google Photos/PicasaWeb...
nn: Importer frå &Google Photos/PicasaWeb …

en: Add As New
nn: Legg til som ny

en: Item will be added alongside the linked version.
nn: Elementet vert lagde til i tillegg til den lenkja versjonen.

en: Add All
nn: Legg til alle

en: Items will be added alongside the linked version. You will not be prompted again.
nn: Elementet og framtidige element vert lagde til i tillegg til den lenkja versjonen. Du vert ikkje spurd på nytt.

en: Replace
nn: Byt ut

en: Item will be replacing the linked version.
nn: Den lenkja versjonen vert bytt ut med elementet.

en: Replace All
nn: Byt ut alle

en: A linked item already exists.
nn: Det lenkja elementet finst frå før.

en: Destination
nn: Mål

en: Source
nn: Kjelde
