kipi-plugins - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Make private
nn: Gjer privat

en: Authenticating...
nn: Autentiserer …

en: Uploading Failed
nn: Feil ved opplasting

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nn: &Eksporter

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Export to &Imageshack...
nn: Eksporter til &Imageshack …
