kipi-plugins - en to nn translation catalogue (38 entries)

en: Tracks
nn: Spor

en: Time Zone:
nn: Tidssone:

en: GMT-12:00
nn: UTC ­− 12:00

en: GMT-11:00
nn: UTC ­−11:00

en: GMT-10:00
nn: UTC ­− 10:00

en: GMT-09:00
nn: UTC ­− 09:00

en: GMT-08:00
nn: UTC ­− 08:00

en: GMT-07:00
nn: UTC ­− 07:00

en: GMT-06:00
nn: UTC ­− 06:00

en: GMT-05:00
nn: UTC ­− 05:00

en: GMT-04:00
nn: UTC ­− 04:00

en: GMT-03:00
nn: UTC ­− 03:00

en: GMT-02:00
nn: UTC­ − 02:00

en: GMT-01:00
nn: UTC ­− 01:00

en: GMT
nn: UTC

en: GMT+01:00
nn: UTC + 01:00

en: GMT+02:00
nn: UTC + 02:00

en: GMT+03:00
nn: UTC + 03:00

en: GMT+04:00
nn: UTC + 04:00

en: GMT+05:00
nn: UTC + 05:00

en: GMT+06:00
nn: UTC + 06:00

en: GMT+07:00
nn: UTC + 07:00

en: GMT+08:00
nn: UTC + 08:00

en: GMT+09:00
nn: UTC + 09:00

en: GMT+10:00
nn: UTC + 10:00

en: GMT+11:00
nn: UTC + 11:00

en: GMT+12:00
nn: UTC + 12:00

en: GMT+13:00
nn: UTC + 13:00

en: GMT+14:00
nn: UTC + 14:00

en: Track Width:
nn: Sporbeidd:

en: Track Color:
nn: Sporfarge:

en: Opacity (%):
nn: Tettleik (%):

en: Track Altitude:
nn: Sporhøgd:

en: A tool to export to KML
nn: Verktøy for eksportering til KML-format

en: (c) 2006-2007, Stéphane Pontier
nn: © 2006-2007 Stéphane Pontier

en: Developer and maintainer
nn: Utviklar og vedlikehaldar

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar

en: Export to KML...
nn: Eksporter til KML …
