kipi-plugins - en to nn translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nn: &Eksporter

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Export to MediaWiki...
nn: Eksporter til MediaWiki …

en: Error
nn: Feil

en: Select an image
nn: Vel bilete

en: Name:
nn: Namn:

en: API URL:
nn: API-adresse:

en: Add
nn: Legg til

en: Add a new wiki
nn: Legg til ny wiki

en: Login:
nn: Brukarnamn:

en: Password:
nn: Passord:

en: &Log in
nn: &Logg på

en: Login Information
nn: Innloggingsinformasjon

[ctx: Name of the wiki the user is currently logged on]
en: Logged on:
nn: Innlogga:

[ctx: Username which is used to connect to the wiki]
en: Logged as:
nn: Innlogga som:

en: Change Account
nn: Byt konto

en: Information
nn: Informasjon

en: Author:
nn: Opphavsperson:

en: Source:
nn: Kjelde:

en: License:
nn: Lisens:

en: Author
nn: Opphavsperson

en: Developer
nn: Utviklar

en: Login Error
nn: Feil ved innlogging
