kipi-plugins - en to nn translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nn: &Eksporter

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

[ctx: piwigo login settings]
en: URL:
nn: Adresse:

[ctx: piwigo login settings]
en: Username:
nn: Brukarnamn:

[ctx: piwigo login settings]
en: Password:
nn: Passord:

en: Edit Piwigo Data
nn: Rediger Piwigo-data

en: Image
nn: Bilete

en: Uploading file %1
nn: Lastar opp %1

en: Uploading Failed
nn: Feil ved opplasting

en: 
    Do you want to continue?
nn: 
    Vil du halda fram?

en: Export to &Piwigo...
nn: Eksporter til &Piwigo …
