kipi-plugins - en to nn translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nn: &Eksporter

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Visibility
nn: Synlegheit

en: Public
nn: Offentleg

en: Export to &Rajce.net...
nn: Eksporter til &Rajce.net …

en: Not logged in
nn: Ikkje innlogga

en: Unknown error
nn: Ukjend feil

en: Invalid command
nn: Ugyldig kommando

en: Invalid login name or password
nn: Ugyldig brukarnamn eller passord

en: Session expired
nn: Økta er utgått

en: Unknown album
nn: Ukjent album

en: (c) 2011-2013, Lukas Krejci
nn: © 2011–2013 Lukas Krejci

en: Author
nn: Opphavsperson
