kipi-plugins - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Select target...
nn: Vel mål …

en: All Files (*)
nn: Alle filer (*)

en: <not selected>
nn: <ikkje vald>

en: Export to Remote Storage
nn: Eksporter til fjernlager

note: i18n: ectx: Menu (Import)
en: &Import
nn: &Importer

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nn: &Eksporter

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Export to remote storage...
nn: Eksporter til fjernlager …

en: Import from remote storage...
nn: Importer frå fjernlager …
