KDE 4 - en to nn translation catalogue (38 entries)

en: Error opening input file
nn: Feil ved opning av fila

note: i18n: ectx: Menu (Export)
en: &Export
nn: &Eksporter

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Email Images...
nn: Send bilete via e-post …

en: Email images
nn: Send bilete via e-post

en: Operation canceled by user
nn: Operasjonen vart avbroten av brukaren

en: Resizing %1
nn: Endrar storleik på %1

en: %1 resized successfully
nn: %1 har fått ny storleik

en: Failed to resize %1: %2
nn: Klarte ikkje endra storleik på %1: %2

en: There are no files to send
nn: Det finst ingen filer å senda

en: no caption
nn: inga overskrift

en: no keywords
nn: ingen nøkkelord

en: Comments: %1
nn: Kommentar: %1

en: Tags: %1
nn: Merkelapp: %1

en: Rating: %1
nn: Karakter: %1

en: properties.txt
nn: eigenskapar.txt

en: Starting "%1" program...
nn: Startar programmet «%1» …

en: Send Images
nn: Send bilete

en: (c) 2003-2016, Gilles Caulier
nn: © 2003–2016 Gilles Caulier

en: Author and Maintainer
nn: Opphavsperson og vedlikehaldar

en: Developer
nn: Utviklar

en: Mail program:
nn: E-postprogram:

[ctx: default desktop mail agent]
en: Default
nn: Standard

en: Attach a file with image properties from %1
nn: Legg ved ei fil med bileteigenskapar frå %1

en: Maximum email size limit:
nn: Maksstorleik e-post:

en: Adjust image properties
nn: Endra bileteigenskapar

en: Image Properties
nn: Bileteigenskapar

en: Very Small (320 pixels)
nn: Veldig liten (320 pikslar)

en: Small (640 pixels)
nn: Liten (640 pikslar)

en: Medium (800 pixels)
nn: Middels (800 pikslar)

en: Big (1024 pixels)
nn: Stor (1024 pikslar)

en: Very Big (1280 pixels)
nn: Veldig stor (1280 pikslar)

en: Large - for printing (1600 pixels)
nn: Stor – for utskrift (1 600 pikslar)

en: Full HD (1920 pixels)
nn: Full HD (1 920 pikslar)

en: Ultra HD (3840 pixels)
nn: Ultra-HD (3 840 pikslar)

en: Image size:
nn: Biletstorleik:

en: Image format:
nn: Biletformat:

en: Image quality:
nn: Biletkvalitet:
